Розмір:

Приймальня

Рубрики новин

Щодо квартирного обліку

До уваги громадян, які перебувають на квартирному обліку - необхідна щорічна перереєстрація.

5 позачергова сесія

Пленарне засідання позачергової 5 сесії Балтської міської ради Одеської області VІІ скликання.

Засідання виконавчого комітету

27 січня в 15-00 в залі засідань адміністративного будинку відбудеться засідання виконавчого комітету.

Підсумки тижня

Минулий тиждень був насичений різноманітними подіями, зустрічами, він став своєрідним фундаментом для будування планів та стратегії розвитку Балтської міської ОТГ.

Інформація до відома споживачів КП «БалтаВодоканал» ,про намір зміни тарифу з централізованого водопостачання

На підставі рішення Балтської міської ради №71-VII від 29.01.2016 р  створено Комунальне підприємство «Балтаводоканал» Балтської міської ради Одеської області. Робота новоствореного підприємства буде направлена на забезпечення централізованимю...

Розрахунок до тарифу 2015 рік по централізованому водопостачання ПП «Балтські каналізаційні мережі» стаття «Електроенергія»

Кількість активної електроенергії загального прибору обліку за липень 2014-червень 2015 р. – 93587 кВт/год.

Конкурс на незалежну оцінку комунального майна

Балтська міська рада Одеської області оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, що будуть залучені для проведеня незалежної оцінки  комунального майна –нежитлового  приміщення, яке розташоване в будинку культури по  вул. Шкільній №8, с.Козацьке, Балтського району, Одеської області, загальною площею 20 кв.м. з метою передачі в оренду та двох коней з метою продажу.

Заміна глибинного насосу на артезіанської свердловини  с. Білене

Заміна глибинного насосу на артезіанської свердловини с. Білене

Заміна глибинного насосу на артезіанської свердловини  с. Білене

Водопровід на кладовищі с.Білине

Будівництво вуличної водопровідної мережі в с .Лісничівка

Ремонт насосного обладнання

Робітники ПП «Балтаводоканал» приступили к ремонту насосного обладнання .

ПП «Балтаводоканал» зайняло 10 місце

ПП «Балтаводоканал» зайняло 10 місце серед підприємств водопровідного господарства України .

Пленарне засідання 8 чергової сесії

Пленарне засідання чергової 8 сесії Балтської міської ради Одеської області VІІ скликання відбудеться 30.03.2016 року о 10.00 в сесійній залі адмінбудинку (вул. Любомирська, 193).

Технічні роботи

На сайті йдуть технічні роботи.Приносимо вибачення за незручності.
   Технічна підтримка сайту Балтської міської ради.

Чергове засідання виконкому міської ради

Чергове засідання виконавчого комітету Балтської міської ради Одеської області відбудеться 28 березня 2016 року о 10-00 в конференц-залі (малий зал) міської ради.
(м. Балта , вул Любомирська, 193, 3-й поверх)

28 квітня – Всесвітній день охорони праці

ЗВЕРНЕННЯ
Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2016 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні

Конкурс на передачу в оренду нежитлового приміщенння

„Балтська міська рада Одеської області оголошує конкурс на передачу в оренду нежитлового приміщенння, яке розташоване на   ІІ поверсі  БККП „Бригантина”(міський готель)  по вул.Котовського,179 м.Балта для розміщення  розрахункового відділу по сплаті за спожитий газ мешканцями міста та району.

Конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Балтська міська рада Одеської області оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, що будуть залучені для проведеня незалежної оцінки  комунального майна –нежитлового  приміщення загальною площею 20 кв.м, яке розташоване в будинку культури по  вул.Шкільна №8, с.Козацьке, Балтського району, Одеської області з метою передачі в оренду та житлову квартиру  №2 по вул.Жуковського №17 м.Балта з метою продажу.

Щодо тарифів водопостачання

ІНФОРМАЦІЯ ДО ВІДОМА СПОЖИВОЧІВ КП «БАЛТАВОДОКАНАЛ», ПРО НАМІР ЗМІНИ ТАРИФУ З ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ.

Засідання виконавчого комітету - 28 квітня 2016 року

28 квітня 2016 року о 10.00 годині в конференц-залі Балтської міської ради (м.Балта, вул. Любомирська,193) відбудеться чергове пленарне засідання виконавчого комітету Балтської міської ради Одеської області.