Размер:
AAA
Цвет: CCC
Изображения Вкл.Викл.
Звичайна версія сайту
66101, Одеська обл., м. Балта, вул. Любомирська, 193
Наша адреса
тел.:   +38 (04866) 2-26-32
факс: +38 (04866) 2-24-75

Приймальня

Умови використання матеріалів

Повнота авторських прав на всі матеріали, опубліковані на сайті, за винятком випадків, окремо обумовлених нижче, належить Балтській міській раді Одеської області. 

Винятки становлять випадки прямої передруки на нашому сайті інформації третіх осіб, у відношенні якої належить Балтській міській раді Одеської області лише право публікації. Всі такі винятки прямо обумовлені в тих текстах, яких вони стосуються.

Всі виключні права на інформацію і матеріали, представлені нашими партнерами, про що є спеціальна вказівка при розміщенні матеріалів, належать відповідним партнерам. З усіх питань використання зазначених матеріалів необхідно звернутися безпосередньо до них.

Всі матеріали, авторські права на які належать Балтській міській раді Одеської області, можуть бути відтворені у будь-яких засобах масової інформації, на серверах мережі Інтернет або на будь-яких інших носіях без будь-яких обмежень за обсягом і термінами публікації. Це дозвіл в рівній мірі поширюється на газети, журнали, радіостанції, телеканали, сайти та сторінки мережі Інтернет. Єдиною умовою передруки та ретрансляції є посилання на першоджерело. При передруці та ретрансляції в Інтернеті обов'язкове гіперпосилання.