Размер:
AAA
Цвет: CCC
Изображения Вкл.Викл.
Звичайна версія сайту
66101, Одеська обл., м. Балта, вул. Любомирська, 193
Наша адреса
тел.:   +38 (04866) 2-26-32
факс: +38 (04866) 2-24-75

Приймальня



Мазур
Сергій
Сергійович
Міський голова

2-24-41 mazur@balta-rada.gov.ua
Матлашевська
Тетяна Леонтійовна
Секретар міської ради 2-42-64 secretar@balta-rada.gov.ua
Рабінович
Едуард Семенович
Перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів 2-24-75 rabin@balta-rada.gov.ua
Молодець
Федір Олександрович
Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів – питань ЖКГ 2-23-79 molodec.f@balta-rada.gov.ua
Желіховський
Валерій Анатолійович
Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів – соціальних питань 2-42-36 zhelihovskij.v@balta-rada.gov.ua
Фролова
Олена Володимирівна
Керуючий справами виконавчого комітету 2-42-57 frolova.o@balta-rada.dov.ua
Вадатурська
Антоніна Іванівна
Староста (с.Бендзари) 94-3-17    
Тисячна
Жанна Володимирівна
Староста (с.Борсуки) 91-2-31  
Ярован
Раїса Вікторівна
Староста (с.Коритне) 92-1-31  
Мороз
Ніна Семенівна
Староста (с.Козацьке) 92-1-29  
Васильєва
Наталія Василівна
Староста (с.Оленівка) 95-1-73,
95-1-16
 
Шкарпіта
Іван Миколайович
Староста (с.Кармалюківка) 95-1-89  
Михайлюк
Лідія Василівна
Староста (с.Мирони) 2-42-24  
Левченко
Михайло Петрович
Староста (с.Лісничівка) 2-16-23  
Богач
Василь Дмитрович
Староста (с.Пасицели) 78-1-17  
Пилипенко
Людмила Миколаївна
Староста (с.Пасат) 73-1-42,
73-1-31
 
Довгошея
Лариса Петрівна
Староста (с.Саражинка) 77-1-31  
Коцюруба
Наталія Афанасіївна
Староста (с. Перейма) 90-1-19  
Кручок
Людмила Федорівна
Староста (с.Переліта) 97-1-42,
97-1-31
 
Мороз
Микола Анатолійович
Староста (с.Гольма) 96-3-31,
96-3-42
 
Рашкован 
Олена Тимофіївна
Староста (с.Білине) 99-1-41,
99-1-38
 
Форостяний
Дмитро Андрійович
Староста (с.Обжиле) 98-1-21  
Снігур Віталій Ілліч  Староста ( Новопіль)     
ФІНАНСОВЕ УПРАВЛІННЯ
Паламарчук
Леся Віталіївна
Начальник управління 2-42-61 palamarchuk.@balta-rada.gov.ua

БЮДЖЕТНИЙ ВІДДІЛ

 
Кононенко
Валентина Василівна
Заступник начальника управління - начальник відділу 2-42-56 kononenko.v@balta-rada.gov.ua
Меланич
Лариса Пантелимонівна
Головний спеціаліст 2-42-56 melanich.l@balta-rada.gov.ua
Філоненко
Павло Васильович
Головний спеціаліст 2-42-56 filonenko.p@balta-rada.gov.ua

ВІДДІЛ ДОХОДІВ

 
Мехдієва
Світлана Павлівна
Начальник відділу 2-42-61 mehdieva.s@balta-rada.gov.ua
Плетень
Ольга Віталіївна
Головний спеціаліст 2-42-61 platen.o@balta-rada.gov.ua

  СЕКТОР БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ ТА ЗВІТНОСТІ

Бабенко
Олена Петрівна
Завідувач сектору 2-42-61 babenko.o@balta-rada.gov.ua
Тітомир
Олена Володимирівна
Головний спеціаліст 2-42-61 titomir.o@balta-rada.gov.ua

  ВІДДІЛ ОРГАНІЗАЦІЙНОЇ ТА КАДРОВОЇ РОБОТИ

Сахань
Валерій Євгенійович
Начальник відділу 2-42-87 sahan.v@balta-rada.gov.ua
Бадикова
Алла Атласівна
Головний спеціаліст 2-42-87 badykova.a@balta-rada.gov.ua

  ЗАГАЛЬНИЙ ВІДДІЛ


Малишевська
Людмила Вікторівна
Начальник відділу 2-42-74 info@balta-rada.gov.ua
Герула
Ольга Сергіївна
Головний спеціаліст 2-42-74 gerula.o@balta-rada.gov.ua
Баннік Ірина Володимирівна Головний спеціаліст 2-15-54  bannik.i@balta-rada.gov.ua 

  ЮРИДИЧНИЙ ВІДДІЛ

 
Голишева
Тетяна Василівна
Начальник відділу 2-41-43 urist@balta-rada.gov.ua
Солов’ян
Володимир Миколайович
Головний спеціаліст 2-41-43 solovyan.v@balta-rada.gov.ua
Лисак Ольга Михайлівна Головний спеціаліст 2-27-42 lusak.o@balta-rada.gov.ua

  СЕКТОР ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ


Димовська
Наталія Сергіївна
Завідувач сектору – державний реєстратор 2-11-68 dymovska.n@balta-rada.gov.ua
Стерницький
Сергій Федорович
Головний спеціаліст – державний реєстратор 2-11-68 sternickij.s@balta-rada.gov.ua
Куковиця
Аліна Федорівна
Головний спеціаліст – державний реєстратор 2-12-04 kukovyca.a@balta-rada.gov.ua
Карасюк
В’ячеслав Іванович
Головний спеціаліст – державний реєстратор 2-11-68 karasjyk.v@balta-rada.gov.ua
Сологуб
Наталія Олександрівна
Головний спеціаліст 2-27-42 sologub.n@balta-rada.gov.ua

  ВІДДІЛ ЕКОНОМІКИ ТА ІНВЕСТИЦІЙ

 
Мараєв
Олександр Вікторович
Начальник відділу 2-24-89 economy@balta-rada.gov.ua
Дібров
Юрій Олександрович
Головний спеціаліст 2-24-89 dibrov.o@balta-rada.gov.ua

  ВІДДІЛ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ ТА ФІНАНСОВОЇ ЗВІТНОСТІ

 
Бабій
Таїса Анатоліївна
Начальник відділу 2-13-30 baltmisk@ukr.net
Бабанська
Валентина Іванівна
Головний спеціаліст 2-20-33 baltmisk@ukr.net
Бутенко
Алла Олексіївна
Головний спеціаліст 2-20-33 baltmisk@ukr.net
Дубініна
Ніна Михайлівна
Головний спеціаліст 2-20-33 baltmisk@ukr.net
Жуковський
Богдан Володимирович
Головний спеціаліст 2-20-33 baltmisk@ukr.net

  ВІДДІЛ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

 
Крамар
Наталія Григорівна
Головний спеціаліст 2-42-72 kramar.n@balta-rada.gov.ua 
Лещенко
Олена Вікторівна
Головний спеціаліст 2-42-72 leshenko.l@balta-rada.gov.ua
Кашуба
Наталія Володимирівна
Спеціаліст 1-ї категорії 2-42-72  
Мазій
Людмила Володимирівна
Спеціаліст 1-ї категорії 2-42-72  
Горбатюк
Алла Миколаївна
Спеціаліст 1-ї категорії 2-42-24  
Куліченко
Ольга Іванівна
Спеціаліст 1-ї категорії 95-1-73,
95-1-16
 
Сулима
Людмила Петрівна
Спеціаліст 1-ї категорії 77-1-31  
Зварич
Вячеслав Миколайович
Спеціаліст 1-ї категорії 99-1-41,
99-1-38
 

  ВІДДІЛ КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА

 
Храпенко
Валентина Анатоліївна
Начальник відділу 2-30-96 hrapenko.v@balta-rada.gov.ua
Лисак
Ліна Володимирівна
Головний спеціаліст 2-30-96 lusak.l@ukr.net

  ВІДДІЛ ІНФОРМАЦІЙНО-ТЕХНІЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

 
Черенкова
Людмила Олегівна
Начальник відділу 2-15-54 support@balta-rada.gov.ua
Абакумова
Світлана Володимирівна
Головний спеціаліст 2-15-54 abakumova.s@balta-rada.gov.ua

  ВІДДІЛ ЖКГ ТА БЛАГОУСТРОЮ

 
Стрілець
Василь Васильович
Начальник відділу 2-23-79 strilec.v@balta-rada.gov.ua
Боков
Михайло Васильович
Головний спеціаліст 2-23-79 bokov.m@balta-rada.gov.ua
Мазур
Олексій Юрійович
Головний спеціаліст 2-23-79  
Волощенко
Світлана Ясонівна
Головний спеціаліст 2-23-79 voloshenko.s@balta-rada.gov.ua
Матарас Ірина Анатоліївна Головний спеціаліст  2-23-79  mataras.i@balta-rada.gov.ua

ВІДДІЛ МІСТОБУДУВАННЯ ТА АРХІТЕКТУРИ

Гаріга
Михайло Петрович
Головний спеціаліст 2-23-79 gariga.m@balta-rada.gov.ua

  СЕКТОР СІМ’Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

 
Товстуха
Наталія Федорівна
Завідувач сектору 2-47-59 tovstuha.n@balta-rada.gov.ua
Бєлік
Варвара Владиславівна
Головний спеціаліст 2-47-59 belik.v@balta-rada.gov.ua
Горожанкін Олександр Валерійович Головний спеціаліст 2-47-59 
 
ВІДДІЛ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я (юридична особа)

Чорний
Станіслав Іванович
Начальник відділу 2-48-15 voz@balta-rada.gov.ua

  СЕКТОР СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

 
Івашковський Валерій Дмитрович  Завідувач сектору  2-41-43  ivashkovskij.v@balta-rada.gov.ua 
Гогу
Наталія Василівна
Головний спеціаліст 2-48-15 natali2468@ukr.net

  ВІДДІЛ РОЗВИТКУ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУПІЛЬСТВА

 
Томіна Світлана Миколаївна  Начальник відділу 2-42-45 tomina.s@balta-rada.gov.ua 
Черемуш
Денис Іванович
Головний спеціаліст 2-42-45 cheremush.d@balta-rada.gov.ua
Сорочинська
Ольга Вікторівна
Головний спеціаліст 2-42-45 sorochinska.o@balta-rada.gov.ua

  ВІДДІЛ ОСВІТИ

 
Кулик
Петро Янкович
Начальник відділу 2-34-05 kulyk.p@balta-rada.gov.ua
Зятковська
Ольга Степанівна
Головний спеціаліст 2-34-82 zyatkivska.o@balta-rada.gov.ua
Серьожкіна Марина Вікторівна  Головний спеціаліст 2-34-82

  ВІДДІЛ РОЗВИТКУ КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ 

 
Фокша
Анастасія Олегівна
Начальник відділу  2-30-97 foksha.a@balta-rada.gov.ua
Нестеренко Ірина Анатоліївна   Головний спеціаліст 2-30-97   

      Сектор з питань праці 

Назарик Світлана Олексіївна  Завідувач сектору  2-24-89   
     
  Відділ зв'язків з громадськістю та засобами масової інформації 

 Рибіцька Ганна Всеволодівна   Начальник відділу  2-42-74