Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
Балтська міська рада
офіційний сайт

Телефони для звернень громадян.

Телефон довіри - 2-42-45
Працює з 14.00 до 17.00
Відповідальна - Сорочинська Ольга Вікторівна
головний спеціаліст відділу розвитку громадянського суспільства міської ради.

"Гаряча" телефонна лінія - 2-26-32
Працює з 9.00 до 17.00
Відповідальна - Олійник Тамара Борисівна
секретар міської ради.

Структура Балтської міської ради Одеської області.

АПАРАТ МІСЬКОЇ РАДИ

МАЗУР

СЕРГІЙ СЕРГІЙОВИЧ

Міський голова

2-24-41

mazur@balta-rada.gov.ua

Матлашевська

Тетяна Леонтійовна

Секретар міської ради

2-42-64

secretar@balta-rada.gov.ua

Рабінович

Едуард Семенович

Перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів

2-24-75

rabin@balta-rada.gov.ua

Молодець

Федір Олександрович

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів – питань ЖКГ

2-23-79

molodec.f@balta-rada.gov.ua

Желіховський

Валерій Анатолійович

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів – соціальних питань

2-42-36

zhelihovskij.v@balta-rada.gov.ua

Фролова

Олена Володимирівна

Керуючий справами виконавчого комітету

2-42-57

frolova.o@balta-rada.dov.ua

Вадатурська

Антоніна Іванівна

Староста (с.Бендзари)

94-3-17

Тисячна

Жанна Володимирівна

Староста (с.Борсуки)

91-2-31

Ярован

Раїса Вікторівна

Староста (с.Коритне)

92-1-31

Мороз

Ніна Семенівна

Староста (с.Козацьке)

92-1-29

Васильєва

Наталія Василівна

Староста (с.Оленівка)

95-1-73,

95-1-16

Шкарпіта

Іван Миколайович

Староста (с.Кармалюківка)

95-1-89

Михайлюк

Лідія Василівна

Староста (с.Мирони)

2-42-24

Левченко

Михайло Петрович

Староста (с.Лісничівка)

2-16-23

Богач

Василь Дмитрович

Староста (с.Пасицели)

78-1-17

Пилипенко

Людмила Миколаївна

Староста (с.Пасат)

73-1-42,

73-1-31

Довгошея

Лариса Петрівна

Староста (с.Саражинка)

77-1-31

Коцюруба

Наталія Афанасіївна

Староста (с. Перейма)

90-1-19

Кручок

Людмила Федорівна

Староста (с.Переліта)

97-1-42,

97-1-31

Мароз

Микола Анатолійович

Староста (с.Гольма)

96-3-31,

96-3-42

Рашкован 

Олена Тимофіївна

Староста (с.Білине)

99-1-41,

99-1-38

Форостяний

Дмитро Андрійович

Староста (с.Обжиле)

98-1-21

ФІНАНСОВЕ УПРАВЛІННЯ

Паламарчук

Леся Віталіївна

Начальник управління

2-42-61

palamarchuk.@balta-rada.gov.ua

БЮДЖЕТНИЙ ВІДДІЛ

Кононенко

Валентина Василівна

Заступник начальника управління - начальник відділу

2-42-56

kononenko.v@balta-rada.gov.ua

Меланич

Лариса Пантелимонівна

Головний спеціаліст

2-42-56

melanich.l@balta-rada.gov.ua

Філоненко

Павло Васильович

Головний спеціаліст

2-42-56

filonenko.p@balta-rada.gov.ua

ВІДДІЛ ДОХОДІВ

Мехдієва

Світлана Павлівна

Начальник відділу

2-42-61

mehdieva.s@balta-rada.gov.ua

Плетень

Ольга Віталіївна

Головний спеціаліст

2-42-61

platen.o@balta-rada.gov.ua

СЕКТОР БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ ТА ЗВІТНОСТІ

Бабенко

Олена Петрівна

Завідувач сектору

2-42-61

babenko.o@balta-rada.gov.ua

Тітомир

Олена Володимирівна

Головний спеціаліст

2-42-61

titomir.o@balta-rada.gov.ua

ВІДДІЛ ОРГАНІЗАЦІЙНОЇ ТА КАДРОВОЇ РОБОТИ

Сахань

Валерій Євгенійович

Начальник відділу

2-42-87

sahan.v@balta-rada.gov.ua

Бадикова

Алла Атласівна

Головний спеціаліст

2-42-87

badykova.a@balta-rada.gov.ua

ЗАГАЛЬНИЙ ВІДДІЛ

Малишевська

Людмила Вікторівна

Начальник відділу

2-42-74

info@balta-rada.gov.ua

Герула

Ольга Сергіївна

Головний спеціаліст

2-42-74

gerula.o@balta-rada.gov.ua

ЮРИДИЧНИЙ ВІДДІЛ

Голишева

Тетяна Василівна

Начальник відділу

2-41-43

urist@balta-rada.gov.ua

Солов’ян

Володимир Миколайович

Головний спеціаліст

2-41-43

solovyan.v@balta-rada.gov.ua

Балєв

Олег Юрійович

Головний спеціаліст

2-41-43

balev.o@balta-rada.gov.ua

СЕКТОР ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ

Димовська

Наталія Сергіївна

Завідувач сектору – державний реєстратор

2-11-68

dymovska.n@balta-rada.gov.ua

Стерницький

Сергій Федорович

Головний спеціаліст – державний реєстратор

2-11-68

sternickij.s@balta-rada.gov.ua

Куковиця

Аліна Федорівна

Головний спеціаліст – державний реєстратор

2-12-04

kukovyca.a@balta-rada.gov.ua

Карасюк

В’ячеслав Іванович

Головний спеціаліст – державний реєстратор

2-11-68

karasjyk.v@balta-rada.gov.ua

Сологуб

Наталія Олександрівна

Головний спеціаліст

2-27-42

sologub.n@balta-rada.gov.ua

ВІДДІЛ ЕКОНОМІКИ ТА ІНВЕСТИЦІЙ

Мараєв

Олександр Вікторович

Начальник відділу

2-24-89

economy@balta-rada.gov.ua

Дібров

Юрій Олександрович

Головний спеціаліст

2-24-89

dibrov.o@balta-rada.gov.ua

ВІДДІЛ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ ТА ФІНАНСОВОЇ ЗВІТНОСТІ

Бабій

Таїса Анатоліївна

Начальник відділу

2-13-30

baltmisk@ukr.net

Бабанська

Валентина Іванівна

Головний спеціаліст

2-20-33

baltmisk@ukr.net

Бутенко

Алла Олексіївна

Головний спеціаліст

2-20-33

baltmisk@ukr.net

Дубініна
Ніна Михайлівна

Головний спеціаліст

2-20-33

baltmisk@ukr.net

Жуковський
Богдан Володимирович

Головний спеціаліст

2-20-33

baltmisk@ukr.net

ВІДДІЛ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

Крамар

Наталія Григорівна

Головний спеціаліст

2-42-72

kramar.n@balta-rada.gov.ua 

Лещенко

Олена Вікторівна

Головний спеціаліст

2-42-72

leshenko.l@balta-rada.gov.ua

Кашуба
Наталія Володимирівна

Спеціаліст 1-ї категорії

2-42-72

Мазій
Людмила Володимирівна

Спеціаліст 1-ї категорії

2-42-72

Горбатюк

Алла Миколаївна

Спеціаліст 1-ї категорії

2-42-24

Куліченко

Ольга Іванівна

Спеціаліст 1-ї категорії

95-1-73,

95-1-16

Сулима
Людмила Петрівна

Спеціаліст 1-ї категорії

77-1-31

Зварич
Вячеслав Миколайович

Спеціаліст 1-ї категорії

99-1-41,

99-1-38

ВІДДІЛ КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА

Храпенко

Валентина Анатоліївна

Начальник відділу

2-30-96

hrapenko.v@balta-rada.gov.ua

Лисак

Ліна Володимирівна

Головний спеціаліст

2-30-96

lusak.l@ukr.net

ВІДДІЛ ІНФОРМАЦІЙНО-ТЕХНІЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Черенкова

Людмила Олегівна

Начальник відділу

2-15-54

support@balta-rada.gov.ua

Левандовський

Сергій Володимирович

Головний спеціаліст

2-15-54

levandovskij.@balta-rada.gov.ua

Абакумова

Світлана Володимирівна

Головний спеціаліст

2-15-54

abakumova.s@balta-rada.gov.ua

ВІДДІЛ ЖКГ ТА БЛАГОУСТРОЮ

Стрілець

Василь Васильович

Начальник відділу

2-23-79

strilec.v@balta-rada.gov.ua

Боков

Михайло Васильович

Головний спеціаліст

2-23-79

bokov.m@balta-rada.gov.ua

Мазур

Олексій Юрійович

Головний спеціаліст

2-23-79

Волощенко

Світлана Ясонівна

Головний спеціаліст

2-23-79

voloshenko.s@balta-rada.gov.ua

ВІДДІЛ МІСТОБУДУВАННЯ ТА АРХІТЕКТУРИ

Гаріга

Михайло Петрович

Головний спеціаліст

2-23-79

gariga.m@balta-rada.gov.ua

СЕКТОР СІМ’Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

Товстуха

Наталія Федорівна

Завідувач сектору

2-47-59

tovstuha.n@balta-rada.gov.ua

Бєлік

Варвара Владиславівна

Головний спеціаліст

2-47-59

belik.v@balta-rada.gov.ua

ВІДДІЛ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я (юридична особа)

Чорний

Станіслав Іванович

Начальник відділу

2-48-15

chorniy.s@balta-rada.gov.ua

СЕКТОР СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

Гогу

Наталія Василівна

Головний спеціаліст

2-48-15

natali2468@ukr.net

ВІДДІЛ РОЗВИТКУ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУПІЛЬСТВА

Рибицька

Ганна Всеволодівна

Начальник відділу

2-42-45

ribickaya.a@balta-rada.gov.ua

Черемуш

Денис Іванович

Головний спеціаліст

2-42-45

cheremush.d@balta-rada.gov.ua

Сорочинська

Ольга Вікторівна

Головний спеціаліст

2-42-45

sorochinska.o@balta-rada.gov.ua

ВІДДІЛ ОСВІТИ (юридична особа)

Кулик

Петро Янкович

Начальник відділу

2-34-05

kulyk.p@balta-rada.gov.ua

Зятковська

Ольга Степанівна

Головний спеціаліст

2-34-82

zyatkivska.o@balta-rada.gov.ua

Сторожук

Наталія Вадимівна

Головний спеціаліст

2-34-82

storojuk.n@balta-rada.gov.ua

ВІДДІЛ РОЗВИТКУ КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ (юридична особа)

Томіна

Світлана Миколаївна

Начальник відділу

2-30-97

tomina.s@balta-rada.gov.ua

Фокша

Анастасія Олегівна

Головний спеціаліст

2-30-97

foksha.a@balta-rada.gov.ua