• 21 березня 2018

питання щодо перейменування вулиці Садова

села Мирони Балтського району Одеської області

на вулицю імені Віталія Порфир’єва

Громадське обговорення з даного питання тривало з 19 лютого по 19 березня (включно) поточного року  і  завершилось громадськими слуханнями частини членів громади Балтської ОТГ, які мешкають на території села Мирони, яке відбулось 20 березня 2018 року об 16.00.

Під час громадського обговорення до відділу розвитку громадянського суспільства Балтської міської ради надійшов лист підтримки перейменування вулиці Садова села Мирони на вулицю імені Віталія Порфир’єва від учнів НВК «Балтська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 1 ім. Олеся Гончара – ліцей», а також заяви (всього 25) від мешканців села Мирони, які з поважних причин не мають змогу бути присутніми під час проведення громадських слухань із зазначеного питання, але підтримують перейменування вулиці. Інших звернень із зауваженнями чи пропозиціями від мешканців громади не надходило.

У громадських слуханнях взяли участь 133 особи, із них наділені правом голосу 83 мешканців села Мирони. У громадських слуханнях взяли участь представники громадських організацій, установ, закладів, які здійснюють свою діяльність на території Балтської ОТГ, громадські активісти та ЗМІ. Також були присутні представники відповідних  структурних підрозділів Балтської міської ради.

Учасники громадських слухань, які наділені правом голосу одноголосно підтримали перейменування вулиці Садова села Мирони на вулицю імені Віталія Порфир’єва.

За результатами обговорення і голосування під час проведення громадських слухань Балтській міській раді  передано  пропозицію  щодо перейменування вулиці Садова села Мирони Балтського району Одеської області на вулицю імені Віталія Порфир’єва.

Громадські обговорення та громадські слухання частини членів громади Балтської ОТГ, які мешкають на території села Мирони  щодо вищезазначеного питання пройшли без порушень, відповідно чинного законодавства України.

Робоча група по опрацюванню

результатів громадського обговорення