• 21 лютого 2018

про проведення громадського обговорення

Балтська міська рада Одеської області відповідно до розпорядження Балтського міського голови від 16 лютого 2018 року № 40 «Про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиці села Мирони» розпочинає процедуру громадського обговорення щодо перейменування вулиці Садова села Мирони на вулицю імені Віталія Порфир’єва, з метою залучення представників громадськості до розгляду даної пропозиції.

Ініціатором є: Мешканці села Мирони, військова частина А 1559

До участі в обговоренні запрошуються фізичні та юридичні особи, а також громадські організації та об’єднання, що не є юридичними особами.

Терміни проведення громадського обговорення: з 19 лютого до 19 березня 2018 року.

Форми проведення обговорення:

1. Загальні збори мешканців села Мирони, представників громадських організацій, установ, організацій, підприємств тощо. Дата проведення: 20 березня 2018 року о 16.00 год., за адресою; с. Мирони, вул. Миру,73, актова зала Будинку культури.

2. Інтернет-опитування: відкрите з 19 лютого до 19 березня 2018 року включно.

Пропозиції (зауваження) щодо питання перейменування вулиці Садова села Мирони на вулицю імені Віталія Порфир’єва, можна надсилати у письмовому вигляді до 19 березня 2018 року включно на адресу:

Балтська міська рада Одеської області,

вул. Любомирська, 193,

м. Балта,

Контактний тел. (04866) 24245

Або електронною поштою:

E-mail: gromadabalta@ukr.net

Надіслані пропозиції повинні обов’язково містити, окрім власне пропозиції (зауваження):

-          прізвище, ім’я, по батькові та адресу особи;

або

-          найменування та місцезнаходження юридичної особи, громадської організації.

Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються

( п. 6 « Порядку проведення громадського обговорення…», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України)

Контактні особи:

Томіна Світлана Миколаївна, начальник відділу розвитку громадянського суспільства Балтської міської ради;

Сорочинська Ольга Вікторівна, головний спеціаліст відділу розвитку громадянського суспільства Балтської міської ради;

Черемуш Денис Іванович, головний спеціаліст відділу розвитку громадянського суспільства Балтської міської ради.

Розпорядження №40 від 16 лютого 2018 року