• 15 березня 2017

про проведення громадського обговорення

Балтська міська рада Одеської області відповідно до рішення виконкому за № 28 від 28 лютого 2017 року  «Про винесення на громадське обговорення питання щодо встановлення пам’ятника «Борцям за незалежність України» на перехресті вулиць Перекопської та 30 років Перемоги в місті Балта»  розпочинає  процедуру  громадського обговорення з метою залучення представників громадськості до розгляду  даної пропозиції.

Ініціатором  є: Балтська районна організація  ВО «СВОБОДА».

До участі в обговоренні запрошуються фізичні та юридичні особи, а також громадські організації та об’єднання, що не є юридичними особами.

Терміни проведення громадського обговорення: з 15 березня  до 15 травня 2017 року.

Форми проведення обговорення:

1. Засідання за круглим столом  представників  громадських організацій, установ, організацій, підприємств  тощо. Орієнтовна  дата проведення: 11 травня 2017 року. Час проведення зустрічі – 14:00. Місце проведення зборів: актова зала адмінбудівлі.

2. Інтернет-опитування: відкрите з 15 березня  по 15 травня 2017 року  включно.

Пропозиції (зауваження) щодо   визначення місця встановлення  пам’ятника «Борцям за незалежність України» в місті Балта  можна надсилати у письмовому вигляді до

15 травня 2017 року  включно  на адресу:

Балтська міська рада Одеської області,

вул. Любомирська 193,

м. Балта,

Контактний тел. (04866) 24264

Або електронною поштою:

E-mail: info@balta-rada.gov.ua

Надіслані пропозиції повинні обов’язково  містити, окрім власне пропозиції (зауваження):

-          прізвище, ім’я, по батькові та адресу особи;

або

-          найменування та місцезнаходження юридичної особи, громадської організації.

Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються

( п. 6  « Порядку проведення громадського обговорення…», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України)

Контактні особи:

Матлашевська Тетяна Леонтіївна, секретар міської ради (2-42-64)

Грушко Роман Анатолійович, член виконавчого комітету міської ради (099-600-53-88)

Узагальнені пропозиції (зауваження), висловлені в ході громадського обговорення, будуть оприлюднені на  офіційному  сайті Балтської міської ради  Одеської області  до 25  травня 2017 року.

scan - 0001.jpg

scan - 0002.jpg