Шановні мешканці міста Балти та населених пунктів об’єднаної територіальної громади!

• 29 березня 2017

Житлово-комунальне господарство

На виконання Закону України «Про благоустрій населених пунктів України» щорічно у весняний період проводяться двомісячники з наведення належного санітарного порядку на закріплених та підпорядкованих територіях підприємств, організацій, установ, закладів всіх форм власності, прибудинкових територіях, об’єктах відпочинку населення, узбіччях доріг тощо.
    Розпорядженням Балтського міського голови від 27 лютого поточного року визначено час проведення двомісячника з наведення належного санітарного порядку на території Балтської об’єднаної територіальної громади - з 15 березня по 15 травня 2017 року та День благоустрою - 6 квітня.
    Протягом цього періоду необхідно виконати значний обсяг робіт з приведення у належний санітарний стан житлових будинків, прилеглих територій, об’єктів соціально-культурної сфери, освіти, охорони здоровя, життєзабезпечення та приватних господарств, вчасно провести висадку дерев, кущів та квітів.

Від результатів виконання цього заходу безпосередньо залежать безпека та умови проживання наших громадян в оточуючому середовищі, створення належних умов для відпочинку населення.
    Балтська міська рада звертається до всіх мешканців міста та сільських населених пунктів об’єднаної територіальної громади з проханням взяти активну участь у заходах, які будуть проводитися в рамках проведення двомісячника та спільними зусиллями навести належний санітарний порядок на території громади та забезпечити його підтримання протягом всього року.

Відділ житлово-комунального господарства та благоустрою Балтської міської ради