Шановні балтяни та мешканці сіл громади і району!

• 29 березня 2017

Житлово-комунальне господарство

Вже протягом багатьох років на території міста та району у весняний період проводяться широкомасштабні заходи з наведення належного санітарного порядку на територіях, в парках, скверах, домогосподарствах та відомчих об’єктах. З кожним роком в нашій країні все більше громадян бере участь в акціях та загально-громадських заходах з наведення порядку та підтримання чистоти в місцях свого проживання.
    Не став винятком і нинішній рік. Громадська організація «Let’s do it Ukraine» спільно з міжнародним рухом «Let’s do it World» під патронатом дружини Президента України Марини Порошенко за підтримки ряду громадських організацій проводять щорічну акцію з прибирання зелених зон та благоустрою територій – «Зробимо Україну чистою разом!», яка запланована на 29 квітня 2017 року.
    Запорукою якісного результату від проведення цього заходу на території Балтської об’єднаної територіальної громади ми вбачаємо конструктивний діалог та співпрацю між громадськістю, підприємствами, організаціями, установами, закладами всіх форм власності та органами місцевої влади.
    Звертаємося до мешканців міста і району та працівників всіх рівнів максимально сприяти громадській організації «Let’s do it Ukraine» з питань проведення всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою разом!» та взяти активну участь в наймасштабнішому прибиранні 29 квітня цього року в Балтському районі.
    Ваша підтримка та активна участь надасть змогу на високому організаційному рівні провести Всеукраїнську акцію «Зробимо Україну чистою разом!» та зробити свій вагомий внесок у виховання дбайливого ставлення громадян до стану довкілля та суттєво покращити екологічний, естетичний та санітарний вигляд територій та об’єктів об’єднаної територіальної громади та району.

Відділ ЖКГ та благоустрою Балтської міськради