Cнігопад: комунальники готові працювати вдень і вночі

• 10 січня 2017

Житлово-комунальне господарство

Різдвяні свята принесли в Україну справжню зимову негоду з холодним вітром, морозами та хуртовиною. На святковий настрій балтян це не вплинуло: просто справдився прогноз синоптиків, але комунальникам - додало турбот. За словами заступника міського голови з питань ЖКГ Федора Молодця, вже в ніч на 7 січня на дорогах Балти працювало сім одиниць техніки: три нових МТЗ-82, три Т-40 та один Т-25. Вперше за всю історію КУ «Балтакомунсервіс» снігові замети по вулицях міста розчищалися тільки власними силами, без залучення техніки підприємців та приватних підприємств. Також комунальники оперативно реагували на телефонні дзвінки мешканців громади щодо необхідності розчищення окремих ділянок доріг.

Складнішою виявилась ситуація на дорогах між населеними пунктами. Вперше по допомогу до КУ «Балтакомунсервіс» звернулось керівництво райавтодору: через поламку на розчищення заметів не змогла виїхати техніка підприємства. І знову вночі працювали комунальники громади: було розчищено дороги у бік Саражинки, Пасата та до Пасицел через Білине тощо. В селах працювало 4 одиниці техніки. В самих населених пунктах допомагали розчищати дороги фермерські господарства, місцеві підприємці.

-          Висловлюємо вдячність всім комунальним працівникам, які працювали в той час, коли всі мешканці громади святкували. Вони вийшли на роботу, аби зробиnи все для того, щоб 7-го та 8-го січня люди могли виїхати з дому. Ми також вдячні всім, хто підставив своє плече комунальникам у таких складних погодних умовах, - сказав Федір Молодець.

Він також запевнив, що на випадок чергових снігопадів, комунальники готові знову працювати вдень і вночі.