ЖКГ: протягом року відремонтовано понад 15180 м2 доріг, побудовано 3,8 км водогонів, придбано нову техніку.

• Житлово-комунальне господарство

Згідно зі звітом відділу житлово-комунального господарства на території Балтської міської об’єднаної територіальної громади капітально відремонтовано та охоплено ямковим ремонтом понад 15180 м2 асфальтованих ділянок доріг та здійснено грейдерування 92 кілометрів вулиць, які не мають твердого покриття.
    Так, здійснено капітальний ремонт асфальтного покриття вулиць Уварова(1496,1 м2), Кузнечної (1911,7 м2), Плотницької (1235 м2), перехрестя 30 років Перемоги – Уварова – Ярославська (874,3 м2). Капітально відремонтовано вулицю Островідова (2380 м2).

Зроблено ямковий ремонт окремих ділянок по вулицях Островського, Любомирській, Пушкінській, Балтській, Уварова, Поштовій, Шевченка, Ломоносова, Пролетарській, Богданюка (7284 м2).
    Також, капітально відремонтовано тротуари по вулицях Любомирській, Уварова та Шевченка.

Тривають роботи з вуличного освітлення в населених пунктах громади та в м. Балта. Протягом року протянуто понад 22550 м мереж в селах Пасіцели, Пасат, Білине, Саражинка, Кармалюківка, Обжиле, Перельоти, Пасат, та Євтодія,, встановлено майже 350 ліхтарів.

Чимало уваги приділяється й забезпеченню населення якісною питною водою. Зокрема, побудовано нові водогінні лінії в селах Лісничівка (1,2 км) та Борсуки (1,3 км), в місті Балта - по вулиці Дальній (0,5 км). Прокладено водопровідну мережу по вулиці Ломоносова (0,8 км). Встановлено водопровідні вежі в селі Білине та проведено ремонт веж «Рожновського» в Борсуках, Немирівському та Переймі. Проведено вибірковий капітальний ремонт існуючих водопровідних мереж у м. Балта (1 км).

Для потреб житлово-комунального господарства громади протягом року придбано нову техніку та передано на баланс КП «Балтакомунсервіс»:
    - Сміттєвоз на базі автомобіля МАЗ;
    - Автопідйомник АП – 18;
    - 2 трактори МТЗ – 82;
    - Тракторний причіп 2 ПТС – 4;
    - Роторну косарку;
    - Контейнери для ТПВ;
    - Ручні снігоприбиральні машини для прибирання снігу механізованим способом.
    До кінця поточного року планується придбати за тендерною процедурою: екскаватор на базі трактора МТЗ-82; трактор МТЗ-82; автомобіль-самоскид ГАЗ -3309; бульдозер на базі трактора Т-170; причіп тракторний 2ПТС-4 та 3 відвали гідроповоротних.
    ЖКГ1.jpg
    Зустріч міського голови з представниками Служби автомобільних доріг України в Одеській області
    ЖКГ3.jpg
    ЖКГ4.jpg