Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
Балтська міська рада
офіційний сайт

Нова школа у нових громадах. Практичний досвід Балтської громади

 • 23 ??????? 2017

  Влада

  Нова школа у нових громадах. Практичний досвід Балтської громади

  1.jpgЗ метою формування ефективної системи управління освітою в об’єднаних громадах, експертами швецько-українського проекту "Підтримка децентралізації в Україні" розроблена платформа Кращі практики "Управління освітою в громадах"http://wiki.sklinternational.org.ua/

  Створення он-лайн платформи презентує кращі підходи щодо управління освітою громад і допомагає ефективному обміну досвідом. 
  У зв’язку із цим, у березні 2017 року, в нашу громаду завітала експерт швецько–українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» та проекту SKL International Інна Білик. 
  Досягнення Балтської об’єднаної громади високо оцінюються SKL International. Тому на початку 2016 року за участю міністерства освіти і науки України саме в Балтській громаді був проведений регіональний семінар. Спостереження за діяльністю освітян Балтської громади з боку колег відбувається і зараз. 
  Під час же свого візиту Інна Білик ознайомилася із розвитком освіти в Балтській об’єднаній громаді та була приємно вражена новими підходами та інноваційними ідеями щодо управління освітою. На думку експерта, практичний досвід Балтської громади дасть змогу іншим регіонам вивчити досягнення колег та вдосконалити свою практику управління освітою в громадах; закласти основи співпраці з міжнародними організаціями, популяризуючи свої досягнення; підтримувати та розвивати позитивний імідж громади. 
  Відділ освіти спільно із сектором сім’ї, молоді та спорту, відділом розвитку культури та туризму а також відділом розвитку громадянського суспільства Балтської міської ради поділилися своїми напрацюваннями та надали копії відповідних документів. Експерта насправді вразила характерна для балтських управлінців риса – налагоджена внутрішня комунікація. «Вражає, що відділи співпрацюють між собою, сумісними зусиллями реалізують спільні проекти, підтримуюють один одного», - зазначила Інна Білик. Приємно було почути від досвідченого експерта високу оцінку діяльності управлінської команди Балтської громади.
Повернення до списку