Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
Балтська міська рада
офіційний сайт

Пасицели: одне з важливих питань - земельне

 • 23 ??????? 2017

  Влада

  Пасицели: одне з важливих питань - земельне

  Балтський міський голова Сергій Мазур провів зустріч з жителями села Пасицели Балтської громади, під час якої були обговорені питання розвитку села та деякі проблемні питання.
  Перед односельчанами виступив староста села Василь Богач, який інформував присутніх про виконання запланованих заходів у 2016 році та доповів про перспективи 2017 року: планується проведення ремонтних робіт в школі та дитячому садочку, придбання меблів, посуду; продовжаться роботи з благоустрою, облаштування криниць, ремонту доріг. Заплановано також капітальний ремонт клубу та придбання мопеду для медиків.
  Під час зустрічі були обговорені питання роботи денного стаціонару, нарахування субсидій, водозабезпечення та вуличного освітлення.
  У своєму виступі Балтський міський голова Сергій Мазур детально розповів про зміни в медичній сфері громади, інформував присутніх про домовленості з обласним керівництвом щодо ремонту доріг. Акцентував увагу на необхідності внутрішньої комунікації в селі, повній інформованості населення в площині актуальних питань.
  У виїзному прийомі в селі Пасицели також взяли участь начальник відділу Держгеокадастру у Балтському районі Роман Кацмаза, представник Балтського відділу поліції Ольга Чумак, депутат Балтської міської ради Олег Власюк, депутат Балтської районної ради Василь Степчук. Тож зрозуміло, що одним із важливих для обговорення питань було земельне. Роман Кацмаза пояснив присутнім, що до тих, хто проводив раніше розпаювання земель, є багато запитань. На разі триває вивчення архівних матеріалів, відбувається приведення документів у відповідність до вимог діючого законодавства.
  На думку очільника громади Сергія Мазура, інвентаризація земель в громаді дає поштовх до спекуляцій окремим особам, які найбільш зацікавлені у приховуванні земель, небажанні виплачувати офіційну заробітну плату найманим робітникам, виконувати вимоги закону. «Люди повинні знати, хто працює на землі, скільки податків надходить до бюджету, наскільки захищені їх права», - наголосив міський голова.
  Свою думку з цього приводу висловив Василь Степчук, торнувшись теми комерційної зацікавленості обробітку земель.
  Про роботу дільничного інспектора в селі йшлося у виступі Ольги Чумак, яка наголосила на важливості співпраці жителів села з поліцією – лише тоді буде позитивний ефект.
  Балтський міський голова Сергій Мазур відзначив важливість доступності працівників поліції і медичної сфери для жителів села, підкреслив, що потрібно активізувати роботу голів мікрорайонів та органу самореалізації населення.
  Після зустрічі з міським головою жителі с.Пасицели мали змогу обговорити з ним особисті питання.

  1.jpg

  2.jpg

  3.jpg

  5.jpg

  6.jpg

  4.jpg

  7.jpg

  8.jpg

  9.jpg

  10.jpg

  11.jpg

  12.jpg

  13.jpg

  14.jpg
Повернення до списку