Сергій Мазур взяв участь у п’ятому засіданні Ради регіонального розвитку

• 20 березня 2017

Влада

Сергій Мазур взяв участь у п’ятому засіданні Ради регіонального розвитку

20 березня Балтський міський голова Сергій Мазур взяв участь у п’ятому засіданні Ради регіонального розвитку під головуванням Президента України Петра Порошенка, де були присутні керівництво Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, представники місцевої влади та всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування.

Під час засідання було розглянуто питання виконання Указу Президента України від 18.03.2015 р. №150 "Про додаткові заходи щодо соціального захисту учасників антитерористичної операції", розбудови міжобласної дорожньої інфраструктури, детінізації регіональної економіки, ефективності використання в регіонах бюджетних коштів, програм фінансової допомоги міжнародних інституцій, реформ системи освіти, системи надання медичних послуг та соціального захисту населення.

Як зазначає Сергій Мазур, всі розглянуті питання були ключовими для розвитку територій та країни в цілому. Він сам мав нагоду виступити перед учасниками зібрання з доповіддю про реформування первинної ланки медичної галузі на території Балтської об’єднаної територіальної громади. У його доповіді йшлося не тільки про досягнення та перспективи галузі, а й про проблеми.

На переконання очільника громади, слід відверто говорити про те, як саме буде змінюватися та вдосконалюватись система охорони здоров'я (так само, як і інші напрямки соціальної сфери), а також треба, заручившись довірою мешканців громади, реалізовувати поставлені завдання.

photogallery1.jpg

Мазур.jpg