Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
Балтська міська рада
офіційний сайт

Відбулось розширене засідання медичної ради

 • 20 ??????? 2017

  Влада

  Відбулось розширене засідання медичної ради

  На розширеному засіданні медичної ради, у якому взяв участь Балтський міський голова Мазур, було підбито підсумки роботи медичних закладів, діють на території об’єднаної громади. 

  З детальним аналізом діяльності КУ «Балтський центр ПМСД» виступив головний лікар закладу Роман Колонтай. Свій виступ він розпочав з питань кадрової політики, від якої залежить укомплектованість закладів медичними працівниками. На жаль, тільки в сільських амбулаторіях укомплектованість лікарями становить 64%, потребує нового поповнення медиками й місто. 

  Роботу медичних закладів головний лікар центру ПМСД проаналізував у розрізі демографічних показників (кількості населення на одного лікаря, народження та смертності тощо), структури поширення хвороб, роботи сімейних лікарів та денного стаціонару, інвалідності та імунізації населення тощо. 

  Роман Колонтай також інформував присутніх про заходи, спрямовані торік на покращення інфраструктури медичної галузі громади. Зокрема, майже 2 мільйона гривень додаткових коштів з місцевого бюджету (20% відносно загального кошторису на медицину громади) було виділено на капітальні ремонти приміщень амбулаторій та фельдшерських пунктів в Пасаті, Перельотах, Коритному, Кармалюківці, Саражинці та завершено – у Гольмі, виконання значного обсягу робіт з облаштування внутрішнього туалету міської АЗПСМ, придбання обладнання для організації Call-центру та впровадження інформаційно-медичної системи «ЕСКУЛ’ап», службового житла для медичного працівника ФП с. Пасат, глюкометрів, холодильного обладнання та кардіографів - для центру ПМСД, 16 мопедів - сільським медикам. 

  Крім того придбано у необхідній кількості туберкулін (не поставлено за рахунок держзакупівель) для діагностики туберкульозу у дітей громади та вакцину проти грипу "VAXIGRIP. - задля профілактики грипу у медичних працівників.

  За рахунок коштів інфраструктурної субвенції (на суму 3,3 мільйона гривень), з метою покращення умов надання допомоги та забезпечення житлом працівників сільських амбулаторій, проведені ремонтні роботи у приміщеннях Обжильської, Гольмянської та Балтської міської АЗПСМ.

  Головний лікар центру ПМСД також озвучив пріоритетні напрямки діяльності КУ «Балтський центр ПМСД» у 2017 році.

  Про перспективи реформування медичної галузі громади та формування госпітального округу на півночі Одещини говорив начальник відділу охорони здоров'я Станіслав Чорний.

  Звертаючись до медиків у своєму підсумковому слові Сергій Мазур, зауважив, що торік було чимало зроблено, аби отримати позитивний результат. Але є ще чимало проблем.
  – Проводьте медичні ради, аби розуміти слабкі сторони, визначати пріоритети: є людський фактор, а є й відповідальні за цей процес, - сказав він.

  Міський голова висловив своє бачення розвитку медичної галузі громади, акцентуючи на важливості надання якісних послуг, зокрема, створення – не для звіту! - належних умов для гуманного лабораторного обстеження дітей, проведення профілактичних оглядів (особливо жінок). Він також дав доручення у найкоротший строк вирішити питання перевезення сільських мешканців у центральну районну лікарню за направленням сімейного лікаря із забезпеченням пацієнтів талонами на безкоштовний проїзд (за рахунок міського бюджету). До 1 вересня мають бути повністю сформовані електронні картки у ІМС «ЕСКУЛ’ап» для зручності роботи лікарів та задля здоров’я мешканців громади. 

  Наприкінці засідання Сергій Мазур вручив завідувачам медичних закладів Гольми, Білиного, Козацького та Коритного свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу та номерні знаки на новенькі мопеди, які вже чекали на них у дворі адмінбудинку.

  0994.JPG

  0969.JPG

  0985.JPG

  1001.JPG

  0981.JPG

  0970.JPG

  0976.JPG

  0977.JPG

  0978.JPG

  0982.JPG

  0983.JPG

  0984.JPG

  1002.JPG

  1005.JPG

  1007.JPG

  1015.JPG

Повернення до списку