Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
Балтська міська рада
офіційний сайт

Перельоти: високо піднята планка доходів

 • 20 ??????? 2017

  Влада

  Перельоти: високо піднята планка доходів

  Власні надходження до бюджету сіл колишньої Перелітської сільської ради (Немирівське та Перельоти), які вигідно відрізняються від багатьох інших своєю самодостатністю, зросли протягом 2016 року більш ніж удвічі проти запланованого та становили понад 3,8 мільйона гривень (один з найбільших показників на території громади). Про це йшлося під час зустрічі міського голови Сергія Мазура з селянами, у якій взяли участь начальник відділу Держземкадастру в Балтському районі Роман Кацмаза та заступник начальника відділу поліції ГУНП в Одеській області Віталій Каптур.

  Зі звітом про розвиток сіл у 2016 році виступила староста сіл Перельоти і Немирівське Людмила Кручок. Вона також запропонувала обговорити пропозиції щодо використання запланованих на поточний рік видатків з бюджету розвитку громади та відповіла на запитання односільчан, які в основному стосувалися благоустрою території.

  Деякі запитання, зокрема, щодо грейдерування доріг, будівництва містка, знесення аварійних дерев вздовж траси, налагодження Інтернет-зв’язку тощо, прокоментував міський голова. Не залишились поза увагою очільника громади й нарікання щодо порушення правил благоустрою на території сіл. Говорячи про це. він акцентував увагу на важливості запровадження санітарних днів та проведення роз’яснювальної роботи серед населення. Порадив у рамках оголошеного двомісячника з благоустрою населених пунктів громади, в першу чергу навести порядок на центральній вулиці, яка є частиною автомобільного шляху на Балту.

  Сергій Мазур розповів про соціально-економічний та культурний розвиток населених пунктів після їх об’єднання у громаду, пояснив суть запроваджуваних реформ у галузях освіти, медицини, культури, зауваживши, що робиться це «не для галочки, а щоб було легше жити, вчитися, працювати».

  - Формуючи нову модель - об’єднану громаду, ми високо підняли планку доходів. Але цього року не будемо просто займатися питаннями фінансування бюджетних установ: велика увага приділятиметься якості надання послуг у школах, дитячих садках, закладах освіти та медицини. Зокрема, розробимо механізм посилення ролі закладів у реалізації програм, запроваджених міською радою, - сказав Сергій Мазур.

  Зустріч тривала протягом кількох годин, тож її учасники мали змогу обговорити чимало проблемних питань не тільки з міським головою, а й начальником відділу Держземкадастру в Балтському районі Романом Кацмазою та заступником начальника відділу поліції ГУНП в Одеській області Віталієм Каптуром. Йшлося, зокрема, про використання земель так званої  колективної власності, майнові паї та налагодження зв'язку з правоохоронцями

  Після завершення зустрічі Сергій Мазур провів особистий прийом громадян.

  0476.jpg

  0482.jpg

  0484.jpg

  0488.jpg

  0489.jpg

  0494.jpg

  0497.jpg

  0498.jpg

  0500.jpg

  0508.jpg

  0510.jpg

  0515.jpg

  0516.jpg

  0520.jpg

  0521.jpg

  0525.jpg

  0526.jpg

  0528.jpg

  0531.jpg

  0533.jpg

  0534.jpg

  0543.jpg

Повернення до списку