Відбулася робоча зустріч з представниками служби цивільного захисту

• 17 березня 2017

Влада

Відбулася робоча зустріч з представниками служби цивільного захисту

17 березня під час робочої зустрічі Балтського міського голови Сергія Мазура з начальником 4 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Одеській області Юрієм Унтіловим, начальником управління у сфері пожежної, техногенної безпеки ЦЗ ГУ ДСНС України в Одеській області Сергієм Кучером та начальником Балтського районного сектору ГУ ДСНС України в Одеській області Олександром Оровцем було обговорено низку питань щодо взаємодії місцевої влади зі службою цивільного захисту.

Присутні обговорили, зокрема, питання реалізації Програми цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки Балтської об’єднаної територіальної громади на 2016-2017 роки, можливості передачі пожежної каланчі у комунальну власність громади, інвентаризації захисних споруд та інші.

Під час зустрічі йшлося також про важливість дотримання правил пожежної безпеки сільгоспвиробниками та іншими організаціями на території об’єднаної громади.

До розмови також приєднався т.в.о. голови райдержадміністрації Ярослав Дідух.