В Пасіцелах започатковано турнір з волейболу пам’яті Петра Сороки

• 27 лютого 2017

Влада

В Пасіцелах започатковано турнір з волейболу пам’яті Петра Сороки

За підтримки керівництва Балтської об'єднаної територіальної громади в Пасіцелах відбулося відкриття турніру з волейболу, вперше присвяченого пам'яті вчителя фізкультури та директора місцевої школи Петра Васильовича Сороки.

Участь в урочистому відкритті турніру взяли Балтський міський голова  Сергій Мазур та його заступник з соціальних питань Валерій Желіховський. Серед запрошених також були дружина Петра Васильовича Олена Яківна, син, онуки, учні школи та односельці.

Звертаючись до всіх, хто зібрався у шкільному спортивному залі, Сергій Мазур, сказав, що пропаганда здорового способу життя та розвиток спорту в громаді є пріоритетними напрямками влади, завдяки чому вдалося удосконалити систему проведення змагань з різних видів спорту, запровадити низку  нових цікавих проектів. Він зазначив, що вітає народження турніру, присвяченого людині, яка сприяла розвитку фізичної культури в селі, виховала хороших дітей, була прикладом для інших.

-  Наше з вами завдання: пам'ятати і берегти пам'ять про людей, які присвятили життя вихованню дітей, - сказав, зокрема, Сергій Мазур.

Керівник висловив упевненість, що у турнірі в майбутньому буде брати участь багато команд, адже спорт об'єднує людей.

- Гідна людина, з почуттям гумору, з життєвою мудрістю. У мене про нього найсвітліші спогади, - підтримав у своєму виступі відкриття турніру і Валерій Желіховський, який був особисто знайомий з Петром Васильовичем Сорокою.

Присутні вшанували пам'ять Петра Сороки хвилиною мовчання.

У турнірі взяли участь волейбольні команди с. Пасіцели, с. Бендзарі, Балтського педагогічного училища та команда працівників освіти, яка в результаті змагань стала лідером турніру. Друге місце посіли господарі турніру, на третє - команда с. Бендзарі.

По завершенні ігор відбулося нагородження переможців. Крім того, судді відзначили кращих гравців.

Організатори турніру планують проводити його щороку.

8.jpg9.jpg