Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
Балтська міська рада
офіційний сайт

В Пасіцелах започатковано турнір з волейболу пам’яті Петра Сороки

 • 27 ?????? 2017

  Влада

  В Пасіцелах започатковано турнір з волейболу пам’яті Петра Сороки

  За підтримки керівництва Балтської об'єднаної територіальної громади в Пасіцелах відбулося відкриття турніру з волейболу, вперше присвяченого пам'яті вчителя фізкультури та директора місцевої школи Петра Васильовича Сороки.

  Участь в урочистому відкритті турніру взяли Балтський міський голова  Сергій Мазур та його заступник з соціальних питань Валерій Желіховський. Серед запрошених також були дружина Петра Васильовича Олена Яківна, син, онуки, учні школи та односельці.

  Звертаючись до всіх, хто зібрався у шкільному спортивному залі, Сергій Мазур, сказав, що пропаганда здорового способу життя та розвиток спорту в громаді є пріоритетними напрямками влади, завдяки чому вдалося удосконалити систему проведення змагань з різних видів спорту, запровадити низку  нових цікавих проектів. Він зазначив, що вітає народження турніру, присвяченого людині, яка сприяла розвитку фізичної культури в селі, виховала хороших дітей, була прикладом для інших.

  -  Наше з вами завдання: пам'ятати і берегти пам'ять про людей, які присвятили життя вихованню дітей, - сказав, зокрема, Сергій Мазур.

  Керівник висловив упевненість, що у турнірі в майбутньому буде брати участь багато команд, адже спорт об'єднує людей.

  - Гідна людина, з почуттям гумору, з життєвою мудрістю. У мене про нього найсвітліші спогади, - підтримав у своєму виступі відкриття турніру і Валерій Желіховський, який був особисто знайомий з Петром Васильовичем Сорокою.

  Присутні вшанували пам'ять Петра Сороки хвилиною мовчання.

  У турнірі взяли участь волейбольні команди с. Пасіцели, с. Бендзарі, Балтського педагогічного училища та команда працівників освіти, яка в результаті змагань стала лідером турніру. Друге місце посіли господарі турніру, на третє - команда с. Бендзарі.

  По завершенні ігор відбулося нагородження переможців. Крім того, судді відзначили кращих гравців.

  Організатори турніру планують проводити його щороку.

  2.jpg

  3.jpg

  7.jpg

  8.jpg9.jpg

  10.jpg

  11.jpg

  12.jpg

  14.jpg

  15.jpg

  6.jpg

Повернення до списку