Максим Степанов дотримав слова: в Балті відновлено роботу МСЕК

• 23 лютого 2017

Влада

Максим Степанов дотримав слова: в Балті відновлено роботу МСЕК

Під час зустрічі з балтянами в рамках робочого візиту в Балту, який відбувся 10 лютого, голова обласної державної адміністрації Максим Степанов дав доручення відновити в місті роботу медико-соціальної експертної комісії (МСЕК). І дотримав свого слова: після тривалої перерви комісія запрацювала.

Поки що стан здоров'я хворих оцінюють та виносять рішення про ступінь втрати працездатності лікарі МСЕК з Подільська, які вестимуть прийом раз на тиждень протягом двох місяців. За цей час буде сформовано склад комісії з балтських фахівців.

Для роботи МСЕК керівництво КУ «Балтський Центр ПМСД» виділило пристосоване приміщення в міській амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

У перший день роботи Подільської МСЕК, на прийомі побували не тільки балтяни, а й мешканці сусідніх районів - Савранського і Кодимського. Від імені керівництва громади з ними поспілкувався та привітав начальник відділу охорони здоров’я Станіслав Чорний.

код-002.jpg