• 1 ????????? 2018

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

«Балтська міська рада Одеської області повідомляє, що  1 листопада 2018 року  на засіданні конкурсної комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності по проведенню незалежної оцінки комунального  майна – нежитлових приміщень (ІІІ поверх),  які розташовані за адресою: Одеська область, місто Балта,  вулиця Любомирська, буд. 266/1 з метою передачі в оренду, переможцем конкурсу визнано  ФОП Коростєлкіну  І.О.

Строк виконання роботи з оцінки – 2 робочих дні з дати укладання договору.

Вартість  виконання роботи з оцінки майна  - 2330.00 грн.»