• 23 листопада 2018

Інформація

Балтської міської ради Одеської області про результати конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності – житлової будівлі з господарськими будівлями, площею 68,8 кв.м.,розташованої за адресою вулиця Грушевського,132 села Гольма Балтського району, нежитлової будівлі, площею 111,1 кв.м.,розташованої за адресою: вулиця Грушевського,134 села Гольма Балтського району Одеської області, з метою прийняття на баланс, що відбувся 22 листопада 2018 року.

Після розкриття конкурсних пропозицій переможцем конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності, якого буде залучено для проведення оцінки комунального майна визнано Товариство з обмеженою відповідальністю «Експертно-оціночна компанія «Дрібнич, Новосьол та Партнери».

Строк виконання робіт з оцінки комунального майна – 5 днів.

Вартість виконання робіт з оцінки комунального майна – 2500,00 грн.