• 8 листопада 2018

ОГОЛОШЕННЯ

ОРЕНДОДАВЕЦЬ - Балтська міська рада Одеської області  про намір передати в оренду  комунальне майно – нежитлові приміщення, які розташовані по вул. Любомирській, 266/1  м. Балта Одеської області

Балансоутримувач  - Балтська міська рада Одеської області, вул Любомирська,179,

місто Балта,   Одеської області, код ЄДРПОУ       04056954,

(04866 2-30-96)

Загальна площа  - 175.2  кв. м.

Стартовий розмір орендної плати в місяць  -  1156.03 грн.

Заяви подаються до Балтської міської ради Одеської області (вул.Любомирська,193 І поверх  каб.8)  в окремому  конверті з написом «Заява про оренду» із зазначенням найменування та місцезнаходження обєкту оренди ПРОТЯГОМ ДЕСЯТИ РОБОЧИХ ДНІВ ІЗ ДАТИ РОЗМІЩЕННЯ ОГОЛОШЕННЯ ( з 12 листопада 2018 року до 23 листопада 2018 року).

У разі надходження двох і більше заяв на обєкт оренди орендодавець оголосить конкурс на право його оренди відповідно до вимог  абз.3 частини четвертої ст.9 «Закону України про оренду державного та комунального майна».