• 8 листопада 2018

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Власник - Балтська міська рада Одеської області  про намір передати в оренду  комунальне майно – нежитлові приміщення, які розташовані по вул. Любомирській, 179  м. Балта Одеської області.

Балансоутримувач  - БККП»Бригантина», вулЛюбомирська,179,

місто Балта,   Одеської області, код ЄДРПОУ 32631271,

тел. (04866 2-12-42)

Загальна площа:   приміщення №1- 5.7  кв. м.,  приміщення №2 - 34.2 кв. м

Стартовий розмір орендної плати в місяць  -

- приміщення №1 площею 5.7 кв. м  .- 348.10 грн ( стартова місячна орендна плата);

- приміщення №2 площею 34.2 кв. м х 61.07грн. = 2088.59 грн (стартова місячна орендна плата)

Заяви подаються до Балтської міської ради Одеської області (вул.Любомирська,193

І поверх  каб. № 8)  в окремому  конверті з написом «Заява про оренду» із зазначенням найменування та місцезнаходження об’єкту оренди ПРОТЯГОМ ДЕСЯТИ РОБОЧИХ ДНІВ ІЗ ДАТИ РОЗМІЩЕННЯ ОГОЛОШЕННЯ ( з 12 листопада 2018 року до 23 листопада 2018 року).

У разі надходження двох і більше заяв на об'єкт оренди орендодавець оголосить конкурс на право його оренди, відповідно до вимог  абз.3 частини четвертої ст.9 «Закону України про оренду державного та комунального майна».