Інформація

• 22 травня 2018

Інформація

Балтської міської ради Одеської області про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності

Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості майна для передачі в оренду.

Назва об’єкта оцінки

Площа,м2

Адреса місцезнаходження об’єкта оцінки

Балансоутримувач

1.

Частина шкільної їдальні   для облаштування буфету

5,0

66101, Одеська область

місто Балта

вулиця Шевченка,4

Навчально-виховний комплекс «Балтська загальноосвітня школа І –ІІІ ступенів №2 – гімназія»

Балтської міської ради Одеської області

Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності буде  здійснюватися, відповідно до «Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності», затвердженого наказом ФДМУ від 31.12.2015 № 2075, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15 січня 2016 року за № 60/28190) (у редакції наказу Фонду державного майна України 16.01.2018 року№47).
    Претенденти подають:

Конкурсну документацію з описом наданих документів в окремому запечатаному конверті за чотири робочі дні (включно) до оголошеної дати проведення конкурсу. На конверті слід зазначити: «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єкта оцінки, щодо якого буде проводитися конкурсний відбір суб’єкта оціночної діяльності, та найменування юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи - підприємця, який подає конкурсну документацію.

Конкурсна пропозицію, в якій зазначається ціна надання послуг з оцінки, подається з урахуванням всіх податків, калькуляція витрат, пов’язаних з наданням послуги з оцінки, а також строку їх виконання у календарних днях в окремому запечатаному конверті в день проведення конкурсу.

Найбільша ціна надання послуг з оцінки об'єкта оцінки складає 2300 грн.

Конкурсна документація претендента складається із документів:

- заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності (додаток 4);

- інформацію про претендента (додаток 5)

- копію установчого документа претендента;

- копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності претендента;

- інформацію про оцінювачів, що перебувають у трудових відносинах з претендентом, а також яких він залучає до надання послуг з оцінки та підписання звіту про оцінку майна з зазначенням кваліфікації, стажу роботи, членства у саморегулівних організаціях оцінювачів, з письмової згодою оцінювачів, яких буде додатково залучено суб’єктом оціночної діяльності до виконання робіт з оцінки майна;

- інформація щодо досвіду суб’єкта оціночної діяльності та (або) оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна щодо виконання робіт з оцінки подібного майна - копія договору (копії договорів) про надання послуг з оцінки разом з копією акта приймання-передавання робіт з оцінки (додаток 3).

Копії документів завіряються претендентом, який відповідає за їх достовірність.

Разом зі звітом переможець конкурсу зобов’язаний надати рецензію на виконану роботу.

Конкурсну документацію та конкурсну пропозицію слід подавати разом із супровідним листом до Балтської міської ради Одеської області (Одеська область місто Балта вулиця Любомирська,193 І поверх, каб.8) з дня розміщення оголошення до 13-45 години   01.06.2018 року.

Конкурс відбудеться 6 червня 2018 року о 10.00 год в кабінеті першого заступника міського голови за адресою: Одеська область місто Балта вулиця Любомирська,193 Балтська міська рада Одеської області.

Телефон для довідок: (04866) 2-30-96.