• 28 грудня 2017

Інформація

Балтської міської ради Одеської області про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки комунального майна –  водосховища, розташованого за адресою: Одеська область, Балтський район, село Бендзари ( за межами населеного пункту) з метою прийняття на баланс

Виконання робіт – згідно з Методикою оцінки об’єктів оренди, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 10.08.1995 № 629, та Законом України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні».

Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності буде  здійснюватися, відповідно до «Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності», затвердженого наказом ФДМУ від 31.12.2015 № 2075, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15 січня 2016 року за № 60/28190) (далі - Положення).

Претенденти подають  конкурсну документацію та конкурсну пропозицію в запечатаному конверті за чотири робочі дні (включно) до дати проведення конкурсу.

Конкурсна документація претендента складається із:

1) підтвердних документів:

- заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою (додаток 3 до Положення);

- копії документів: кількість звітів про оцінку майна, які на час проведення конкурсу складені претендентом на виконання договорів про проведення оцінки майна, укладених з органами приватизації та іншими замовниками, за підсумками попередніх конкурсів (за наявності);

- письмова згода керівника суб’єкта оціночної діяльності, що має дозвіл на провадження діяльності, пов’язаної з державною таємницею, і залучається претендентом (у разі необхідності);

- інформація про претендента (додаток 4 до Положення).

2) пропозицій щодо ціни виконання робіт з оцінки, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням таких робіт, а також строку виконання робіт (у календарних днях) надається в запечатаних в окремому конверті;

3) документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна з наданням копій договорів, актів приймання - передачі виконаних робіт або актів приймання - передачі виконаних робіт (додаток 2 до Положення).

Разом зі звітом переможець конкурсу зобов’язаний надати рецензію на виконану роботу.

Конкурсну документацію та конкурсну пропозицію слід подавати разом із супровідним листом до Балтської міської ради Одеської області (вул. Любомирська,193, І поверх, каб.

№ 8) до 17-00 години   9 січня 2018 року.

Конкурс відбудеться                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      16 січня 2018. року 11.00 год.

Телефон для довідок: (04866) 2-30-96.

МІСЬКИЙ   ГОЛОВА                                                                                          С.С.МАЗУР