Інформація

• 21 серпня 2017

Інформація

Балтської міської ради Одеської області про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності, з метою приватизації за конкурсом:

Назва об’єкта оцінки

Адреса об’єкта оцінки

Власник, балансоутримувач

Дата проведення

конкурсу

1.

1). Нежитлове приміщення площею 10,20 кв.м.

2). Нежитлове приміщення площею 9,90 кв.м.

Одеська область, місто Балта вулиця Гагаріна, 87/1

Балтська міська рада Одеської області

11 вересня 2017 року

10.00 год.

Виконання робіт – згідно з Методикою оцінки об’єктів оренди, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 10.08.1995  № 629, та  Законом України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні».

Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності буде  здійснюватися, відповідно до «Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності», затвердженого наказом ФДМУ від 31.12.2015 № 2075, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15 січня 2016 року за № 60/28190) (далі - Положення).

Претенденти подають  конкурсну документацію та конкурсну пропозицію в запечатаному конверті за чотири робочі дні (включно) до дати проведення конкурсу.

Конкурсна документація претендента складається із:

1) підтвердних документів:

- заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою (додаток 3 до Положення);

- копії документів: кількість звітів про оцінку майна, які на час проведення конкурсу складені претендентом на виконання договорів про проведення оцінки майна, укладених з органами приватизації та іншими замовниками, за підсумками попередніх конкурсів (за наявності);

- письмова згода керівника суб’єкта оціночної діяльності, що має дозвіл на провадження діяльності, пов’язаної з державною таємницею, і залучається претендентом (у разі необхідності);

- інформація про претендента (додаток 4 до Положення).

2) пропозицій щодо ціни виконання робіт з оцінки, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням таких робіт, а також строку виконання робіт (у календарних днях) надається в запечатаних в окремому конверті;

3) документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна з наданням копій договорів, актів приймання- передачі виконаних робіт або актів приймання - передачі виконаних робіт (додаток 2 до Положення).

Разом зі звітом переможець конкурсу зобов’язаний надати рецензію на виконану роботу.

Конкурсну документацію та конкурсну пропозицію слід подавати разом із супровідним листом до Балтської міської ради Одеської області (вул. Любомирська,193, І поверх, каб.8) з дня розміщення оголошення до 17-00 години   04.09.2017 року.

Телефон для довідок: (04866) 2-30-96.

Перший заступник міського голови                                                        Е.С. Рабінович

Вик.Храпенко В.А.

Тел.(048 66) 2-30-96