• 17 серпня 2017

Інформація

Балтської міської ради Одеської області про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності, яке буде передано в оренду:

Назва обєкта оцінки

Площа,м2

Адреса об’єкта оцінки

Балансоутримувач

Дата проведення

конкурсу

1.

Частина шкільної їдальні   для облаштування буфету

6,0

Вулиця Любомирська,  296

місто Балта Одеської області

Навчально-виховний комплекс «Балтська загальноосвітня школа  І –ІІІ ступенів №1 ім.О.Гончара –ліцей»

Балтської міської ради Одеської області

7 вересня 2017 року

09.00 год.

Виконання робіт – згідно з Методикою оцінки об’єктів оренди, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 10.08.1995  № 629, та  Законом України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні».

Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності буде  здійснюватися, відповідно до «Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності», затвердженого наказом ФДМУ від 31.12.2015 № 2075, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15 січня 2016 року за № 60/28190) (далі - Положення).

Претенденти подають  конкурсну документацію та конкурсну пропозицію в запечатаному конверті за чотири робочі дні (включно) до дати проведення конкурсу.

Конкурсна документація претендента складається із:

1) підтвердних документів:

- заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою (додаток 3 до Положення);

- копії документів: кількість звітів про оцінку майна, які на час проведення конкурсу складені претендентом на виконання договорів про проведення оцінки майна, укладених з органами приватизації та іншими замовниками, за підсумками попередніх конкурсів (за наявності);

- письмова згода керівника суб’єкта оціночної діяльності, що має дозвіл на провадження діяльності, пов’язаної з державною таємницею, і залучається претендентом (у разі необхідності);

- інформація про претендента (додаток 4 до Положення).

2) пропозицій щодо ціни виконання робіт з оцінки, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням таких робіт, а також строку виконання робіт (у календарних днях) надається в запечатаних в окремому конверті;

3) документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна з наданням копій договорів, актів приймання- передачі виконаних робіт або актів приймання - передачі виконаних робіт (додаток 2 до Положення).

Разом зі звітом переможець конкурсу зобов’язаний надати рецензію на виконану роботу.

Конкурсну документацію та конкурсну пропозицію слід подавати разом із супровідним листом до Балтської міської ради Одеської області (вул. Любомирська,193 І поверх, каб.8) з дня розміщення оголошення до 17-00 години   01.09.2017 року.

Телефон для довідок: (04866) 2-30-96.

Перший заступник міського голови                                                        Е.С. Рабінович

Вик.Храпенко В.А.

Тел.(048 66) 2-30-96