Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
Балтська міська рада
офіційний сайт

Оголошення

 • 27 липня 2017

  Оголошення

  ШУКАЄМО АКТИВНИХ ГРОМАДЯН!                      Конкурс на навчання для громадських радників

  Якщо Вам небайдужий розвиток Вашої громади, Ви добре розумієте її проблеми, прагнете змін і готові виділити час на допомогу громаді, запрошуємо Вас долучитися до міжрегіональної команди громадських радників.

  У команді Ви пройдете спеціалізоване навчання з кваліфікованими тренерами, знайдете підтримку однодумців з усієї України, дізнаєтесь та навчитесь як можна ефективно направити свої зусилля на якісні зміни в житті громади. Ми пропонуємо навчання з різних питань, які можуть знадобитися раднику в громаді: безпека, фінансова грамотність, захист своїх прав, робота державних інститутів, пошук допомоги та встановлення зв’язків.

  Щоб долучитися до формування команди та подати свою кандидатуру на навчання необхідно заповнити Інтернет-опитувальник (https://goo.gl/gvA6VJ) до 31 серпня 2017 року.  Тут Ви зможете вибрати зручний для себе графік навчання і розповісти про Ваш досвід та бачення змін в громаді.  Результати опитування буде опрацьовувати конкурсна комісія. Члени комісії можуть зателефонувати Вам і уточнити додаткову інформацію після отримання Ваших відповідей на запитання Інтернет-опитувальника. 

  За результатами відбору Ви будете запрошені на безоплатне навчання, яке проходитиме в три етапи в період з вересня по листопад 2017 року. Організатори забезпечують проживання, харчування та відшкодування транспортних витрат. Участь в усіх етапах навчальної програми обов’язкова, випускники отримають сертифікат. Про результати відбору Ви будете повідомлені телефоном або електронною поштою, яку вкажете в опитувальнику. Якщо виникають додаткові запитання, будь ласка, звертайтеся, контактний номер телефону: +38 097 128 02 10  або електронна скринька: paralegals.network@gmail.com  Також додаткову інформацію, доступ до Інтернету та, за необхідності, допомогу в заповненні опитувальника Ви зможете отримати в місцевих бюро або центрах правової допомоги та офісах Мережі правового розвитку за адресами:

  Котовський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

  м. Подільськ, вул. Соборна, 194 а

  § Ананьївське бюро правової допомоги

  § Балтське бюро правової допомоги

  § Кодимське бюро правової допомоги

  § Любашівське бюро правової допомоги

  § Миколаївське бюро правової допомоги

  § Окнянське бюро правової допомоги

  § Савранське бюро правової допомоги

  § Ширяївське бюро правової допомоги

  § м. Ананьїв, вул. Незалежності, 20, каб.6

  § м. Балта, вул. 30 років Перемоги, 24

  § м. Кодима, вул. Соборна, 88, каб.13

  § смт. Любашівка, вул.Софіївська,47 каб.1,2

  § смт. Миколаївка, вул. Незалежності, 71а, каб. 21

  § смт. Окни, вул, Комарова, 2, каб.  15

  § смт. Саврань, вул. Соборна, 9, каб. 6,15

  § смт. Ширяєве, вул. Соборна, 158
Повернення до списку