• 7 липня 2017

БАЛТСЬКА МІСЬКА РАДА

ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 7 липня 2017 року                                                                                                                  №170

Про оголошення Днів трауру в Балтський ОТГ

Відповідно до пункту 20 частини 3 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у зв’язку із трагічною загибеллю трьох людей:

1. Оголосити на території Балтської ОТГ трьохденний траур (07-09 липня 2017 р.)

1. На знак скорботи за загиблими на всій території Балтської ОТГ припустити Державний Прапор України на будинках культури і спорудах органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

1. Відділу розвитку культури та туризму (Фокша А.О.), старостам Балтської ОТГ забезпечити скасування всіх запланованих розважальних культурно-масових заходів в дні трауру.

1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Е.С.Рабіновича.

Міський голова С.С.Мазур