Конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності

• Комунальна власність

Конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Балтська міська рада Одеської області оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, що будуть залучені для проведеня незалежної оцінки  комунального майна –нежитлового  приміщення загальною площею 20 кв.м, яке розташоване в будинку культури по  вул.Шкільна №8, с.Козацьке, Балтського району, Одеської області з метою передачі в оренду та житлову квартиру  №2 по вул.Жуковського №17 м.Балта з метою продажу.

Разом зі звітом оцінювач зобов’язаний надати рецензію на виконану роботу.

Договір з оцінювачем – переможцем конкурсу буде укладений після виготовлення і надання технічної документації  на об’єкт оцінки.

Конкурсний відбір суб’єктів оціночної  діяльності буде здійснюватися відповідно  до Положення про конкурсний відбір суб’єктів  оціночної   діяльності, затвердженного наказом Фонду державного майна України від 31.12. 2015 року №2075 і зареєстрованого  у Міністерстві юстиції України 15.01.2016 року за №60/28190 (Далі Положення).

Претенденти на участь в конкурсі подають до Балтської міської ради  Одеської області конкурсну документацію згідно   з пунктом 5 розділу ІІ вищевказаного Положення.

Конкурс   відбудеться 11 травня 2016 року  о 10.00 години в кабінеті першого заступника     міського голови:.

за адресою:

вул.Любомирська колишня (Котовського) №193

м.Балта., Одеської області.

Документи  на участь у конкурсі  приймаються протягом 10 робочих днів з дня опублікування оголошення за адресою:

вул.Любомирська колишня(Котовського) №193

м.Балта Одеської області каб. №8

телефон для довідок  (048) 66 2-30 -96»