Рубрики новин

RSS Пошук:

• 14 грудня 2016

Конкурс на передачу в оренду нежитлового приміщення Конкурс на передачу в оренду нежитлового приміщення

• Конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Балтська міська рада Одеської області оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, що будуть залучені для проведеня незалежної оцінки  комунального майна –нежитлового  приміщення загальною площею 20 кв.м, яке розташоване в будинку культури по  вул.Шкільна №8, с.Козацьке, Балтського району, Одеської області з метою передачі в оренду та житлову квартиру  №2 по вул.Жуковського №17 м.Балта з метою продажу.

• Конкурс на передачу в оренду нежитлового приміщенння

„Балтська міська рада Одеської області оголошує конкурс на передачу в оренду нежитлового приміщенння, яке розташоване на   ІІ поверсі  БККП „Бригантина”(міський готель)  по вул.Котовського,179 м.Балта для розміщення  розрахункового відділу по сплаті за спожитий газ мешканцями міста та району.

• Конкурс на незалежну оцінку комунального майна

Балтська міська рада Одеської області оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, що будуть залучені для проведеня незалежної оцінки  комунального майна –нежитлового  приміщення, яке розташоване в будинку культури по  вул. Шкільній №8, с.Козацьке, Балтського району, Одеської області, загальною площею 20 кв.м. з метою передачі в оренду та двох коней з метою продажу.