Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
Балтська міська рада
офіційний сайт

Конкурс

 • Актуально

  Конкурс

  Цікава пропозиція для юристів

   

  Координаційний центр з надання правової допомоги Міністерства юстиції України оголошує конкурс з відбору кандидатів на посади начальників та/або заступників начальників бюро правової допомоги, що розпочнуть діяльність з 1 липня 2016 року в усіх регіонах України.

  Якщо Ви маєте вищу юридичну освіту не нижче першого (бакалаврського) рівня, вільно володієте українською мовою та маєте бажання приєднатися до команди системи безоплатної правової допомоги в Україні – спробуйте свої сили!

  Середній рівень місячної заробітної плати – від 3 500 грн.

  У Одеській області бюро будуть утворені у:  м.Ананьєві, м.Балті, м.Кодимі, смт.Красні Окнах,  смт.Любашівці, смт.Миколаївці, смт.Саврані, смт.Ширяєвому, м.Березівці, м.Южному, м.Татарбунарах, смт.Сараті, смт.Тарутине, смт.Комінтернове,  м.Білгород-Дністровську, м.Чорноморську (Іллічівську), м.Овідіополі,  м.Біляївці, м.Теплодарі, смт.Великомихайлівці, смт.Іванівці, смт.Фрунзівці, м. Болграді, м. Кілії, м.Рені.

   

  Дізнатися більше про вимоги до претендентів, строки проведення, умови участі в конкурсі та заповнити заявку на участь у ньому можна на веб-сайті: www.legalaid-jobs.in.ua

  Заявки претендентів приймаються до 4 травня 2016 року.

  Додаткова інформація за телефоном: (04862) 3-07-34; (04862) 3-06-56.

   

  Запрошуємо Вас до участі у конкурсі!
Повернення до списку