• 23 серпня 2018

ОГОЛОШЕННЯ

«Балтська міська рада Одеської області повідомляє, що 23 серпня 2018 року на засіданні конкурсної комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності по проведенню незалежної оцінки комунального майна – нежитлових приміщень, які розташовані за адресою: Одеська область місто Балта вулиця Уварова буд. 22 з метою передачі в оренду, переможцем конкурсу визнано   ФОП Коростєлкіну І.О.

Строк виконання роботи з оцінки – 3 робочих днів з дати укладання договору.

Вартість виконання роботи з оцінки майна - 2230.00 грн.»