Оголошення

• 8 червня 2018

Оголошення

Балтська міська рада Одеської області оголошує конкурс на передачу в оренду нежитлового приміщення, яке розташоване на ІІ поверсі БККП «Бригантина»(міський готель) за адресою: вул.Любомирська, 179 м. Балта Одеської областід для розміщення розрахункового відділу по сплаті за спожитий газ мешканцями міста та району.

Балансоутримувач - БККП «Бригантина»

Приміщення ІІ поверху загальною площею 11.4 кв. м.

Стартовий розмір орендної плати в місяць - 496.19 грн.

Умови конкурсу:

-          найбільший запропонований стартовий розмір орендної плати;

-          своєчасне і в повному обсязі внесення орендної плати;

-          максимальний термін оренди 2 роки 11 місяців

-          ефективне використання об’єкту за цільовим призначенням у відповідності до мети, вказаної в договорі оренди;

-          дотримання вимог експлуатації орендованого приміщення;

-          вжиття заходів для захисту навколишнього природнього середовища з метою додержання екологічних норм експлуатації об’єкта;

- компенсація переможцем конкурсу витрат, опублікування оголошення про конкурс   у відповідних засобах масової інформації.

Для участі у конкурсі учасник подає наступні документи:

Для юридичних осіб:

- заяву про участь у конкурсі на ім’я міського голови з зазначенням місцезнаходження, площі комунального майна, мети взяття в оренду, терміну оренди;;

- документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи

- посвідчені нотаріусом копії установчих документів;

Для фізичних осіб:

- копію паспорту, ідентифікаційного коду або належним чином оформлену довіреність;

- завірену належним чином копію декларації про доходи або звіту суб’єкта малого підприємництва – фізичної особи – платника єдиного податку.

Кінцевий термін подання пропозицій до 15 червня 2018 року до 15.45 год.

Дата проведення конкурсу 21 червня 2018 року о 10.00 години. Місце проведення конкурсу м.Балта вул.Любомирська (Котовського),193 кабінет першого заступника міського голови. Тел. для довідок: 2-30-96».