Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
Балтська міська рада
офіційний сайт

Набирає обертів новий волонтерський рух "Let's Do It Ukraine! Зробимо Балту чистою разом!"

 • 29 березня 2017

  Актуально

  Набирає обертів новий волонтерський рух "Let's Do It Ukraine! Зробимо Балту чистою разом!"

  Ми всі знаємо, що в Балті є безліч проблем, пов'язаних з екологією. Багато років ми не звертали увагу на стан навколишнього середовища свого міста, вважали що не можемо нічим допомогти їй.
  Прогулюючись містом, ми помічаємо деякі території, які потребують допомоги, а саме: «інвалідський» парк, узбіччя доріг, річка тощо.
  Створено групу для популяризації акції і поширення корисної інформації в рамках координації «Зробимо Україну чистою разом» в Одеській області ЗУЧР! Це наймасштабніша щорічна всеукраїнська соціально-екологічна акція з прибирання та благоустрою засмічених зелених зон, а також місць громадського відпочинку. Нашою стратегічною метою є формування у населення України культури дбайливого ставлення до навколишнього середовища, правильного поводження з відходами, об'єднання суспільства, влади, бізнесу та ЗМІ для знищення стихійних звалищ, а також переведення України в 2020 році на роздільний збір і переробку відходів.
  В акції беруть участь громадяни, громадські організації, комерційні компанії та державні підприємства, співробітники яких приєднуються на рівні корпоративної соціальної відповідальності.
  Давайте всі разом допоможемо своєму місту!
Повернення до списку