Оголошення про конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності

• 10 лютого 2017

Оголошення про конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності

«Балтська міська рада Одеської області оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, що будуть залучені для проведення незалежної оцінки  комунального майна  Балтської міської ради Одеської області з метою   прийняття на баланс:
    -    Законсервована свердловина №3, розташована на території колишнього Балтського молочно – консервного комбінату.

Разом зі звітом оцінювач зобов’язаний надати рецензію на виконану роботу.

Конкурсний відбір суб’єктів оціночної  діяльності буде здійснюватися відповідно  до Положення про конкурсний відбір суб’єктів  оціночної   діяльності, затвердженного наказом Фонду державного майна України від 31.12. 2015 року №2075 і зареєстрованого  у Міністерстві юстиції України 15.01.2016 року за №60/28190 (Далі Положення).
               Претенденти на участь в конкурсі подають до Балтської міської ради  Одеської області конкурсну документацію згідно  з пунктом 5 розділу ІІ вищевказаного Положення.
              Конкурс   відбудеться 28 лютого 2017 року  о 10.00 години в кабінеті першого заступника     міського голови:.
            за адресою:
          вул.Любомирська колишня (Котовського) №193
          м.Балта., Одеської області.
                Документи  на участь у конкурсі  приймаються протягом 10 робочих днів з дня опублікування оголошення за адресою:
               вул.Любомирська колишня (Котовського) №193
               м.Балта Одеської області каб. №8
    телефон для довідок  (048) 66 2-30 -96»
           Оплату гарантуємо провести згідно договору, наданого рахунку та акту виконаних робіт.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА       С.С. МАЗУР