Акцію «ПІДТРИМАЙ НАШИХ!» продовжено!

• 13 лютого 2017

Акцію «ПІДТРИМАЙ НАШИХ!» продовжено!

Шановні земляки!

Неоголошена війна на Сході нашої країни триває. Але це біда не тільки Сходу, а всієї України. Мирні жителі Луганщини та Донеччини, наші військовослужбовці потребують нашої з Вами допомоги.

Тому Балтська міська рада продовжує акцію «ПІДТРИМАЙ НАШИХ!» та звертається до трудових колективів, приватних підприємців, фермерів, мешканців громади з проханням про надання гуманітарної допомоги продуктами харчування довгострокового зберігання (крупи, олія, згущене молоко,печиво,чай, кава, макаронні вироби, мед, консерви, сухофрукти, солодощі тощо). Потрібні дизельні генератори, ліхтарі, одноразовий посуд та засоби особистої гігієни.

Бажаючим звертатись до координатора збору гуманітарної допомоги секретаря міської ради Т.Л. Матлашевської (другий поверх адмінбудинку). Контактний телефон: 2-42-64.

Пам’ятаймо: будь-який внесок – це крок назустріч перемозі, крок до МИРУ!