• Привітання Віце-прем'єр-міністра - Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка

Щиро вітаю вас з Днем місцевого самоврядування!
    Реформа децентралізації – це рішучий крок до європейської якості життя в нашій країні. Я впевнений, що сильні об’єднані громади, однією з яких є ваша, є запорукою успішної держави. Реформа вимагає від кожного з нас відповідальності за майбутнє країни, за наших дітей. Саме реформа децентралізації змінить громаду, дасть новий імпульс розвитку малому та середньому бізнесу, і економіці країни загалом. Я хочу побажати вам рішучості, міцного здоров’я і віри в нашу країну.

З повагою, Віце-прем'єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко