Про скликання чергової 18 сесії Балтської міської ради Одеської області

• Актуально

Про скликання чергової 18 сесії Балтської міської ради Одеської області

1. Провести пленарне засідання чергової 18 сесії Балтської міської ради Одеської області VІІ скликання  23.12.2016 року о 10.00  в  сесійній  залі   адмінбудинку  (вул. Любомирська, 193).

2. Розглянути на сесії Балтської міської ради Одеської області  питання:

-     Про  бюджет об’єднаної територіальної громади Балтської міської ради Одеської області  на 2017 рік.

-     Про  внесення   змін  до  рішення  сесії  Балтської міської ради Одеської області

№ 53 – VІІ  від 25.12.2015 року  «Про бюджет  об’єднаної  територіальної громади  Балтської міської ради  Одеської області на 2016 рік».

-     Про  комунальне майно Балтської міської ради Одеської області.

-     Про  земельні відносини  Балтської міської ради Одеської області.

- Різне.»

3. Запросити на сесію керівників підприємств, установ,  представників громадських організацій,  старост Балтської  ОТГ  та  ЗМІ.

Міський  голова                                                                                               С.С. Мазур