Cесія міськради: важливі рішення прийнято із застосуванням системи поіменного голосування "Рада"

• Влада

Пленарне засідання 17 чергової сесії міської ради стало визначним: вперше депутати голосували із застосуванням системи поіменного голосування «Рада», по достоїнству оцінивши переваги цього програмного забезпечення.

Обговорення питань порядку денного проходило  без особливих зауважень  з одноголосною підтримкою народних обранців – результати голосування висвітлювались на екрані, встановленому посередині залу.

Першою на сесії була розглянута та затверджена у новій редакції Програма профілактики злочинності та охорони громадського порядку на території Балтської об’єднаної громади на 2017 рік («Безпечна Балтщина»). Всі зауваження та пропозиції депутатів, які прозвучали під час розгляду цього питання на спільному засіданні депутатських комісій за участю начальника районного відділу поліції Ігоря Березовенка, було враховано. За словами міського голови Сергія Мазура, головний акцент робитиметься на двох важливих аспектах: фінансуванні та визначенні першочергового плану заходів. Фінансові можливості підтримки програми з метою забезпечення правопорядку на території громади із залученням громадських формувань буде визначено під час прийняття бюджету розвитку на 2017 рік. Першочерговий план заходів буде відпрацьовано у грудні профільною  депутатською комісією спільно з відділом поліції та на початку лютого наступного року - проаналізовано перші результати організації патрулювання, обговорено питання матеріально-технічного забезпечення.

- Нас цікавить реальна безпека на території громади. Дорожня карта пропонується така: 1,5 місяці всім спільно в ручному режимі забезпечити виконання заходів згідно з програмою, проаналізувати, що вдається, а що – ні. Головне, на що маємо звернути увагу: відеоспостереження, безпека в населених пунктах,  дорожні знаки,  робота з неповнолітніми, кафе-барами та магазинами після 11-00 тощо, - зауважив Сергій Мазур.

Ще одним важливим рішенням депутатів, на думку міського голови, стало прийняття на сесії Програми модернізації системи управління фінансовими ресурсами бюджету Балтської об’єднаної громади, рамках якої було виділено майже 50 тисяч гривень на придбання комп’ютерної техніки для відділення Державного казначейства в Балтському районі. За словами Сергія Мазура,  це дасть можливість повністю модернізувати процес електронного документообігу між відділенням Держказначейства в Балтському районі, фінансовими службами та територіальними підрозділами центральних органів виконавчої влади не тільки на території об’єднаної територіальної громади, а й Балтського та сусідніх районів.

Депутати також надали шанс потенційним інвесторам реалізувати проект будівництва сонячної електростанції в Балті, дозволивши розробку детального плану території в межах міста для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель та споруд енергогенеруючих підприємств, установ й організацій.

У зв’язку з перевиконанням бюджету за 11 місяців, яке становить  5млн. 218 тисяч гривень або 109,5 відсотка, на сесії було внесено зміни та доповнення до головного фінансового документа  громади.  Слід відзначити, що вперше за багато років за рахунок економії ресурсів та коштів з перевиконання бюджету працівникам освітньої галузі громади буде виплачено в середньому 40 відсотків надбавки за сумлінність праці.

Всього на сесії було розглянуто 18 питань у порядку денному, в тому числі - з управління комунальною власністю.

На сесії були присутні голова районної ради Олексій Пантілєєв, т.в.о. голови райдержадміністрації Ярослав Дідух, депутат обласної ради Сергій Петровський, начальник районного відділення поліції Ігор Березовенко, керівники структурних підрозділів міської ради та старости.

SDC18117.JPG

SDC18078.JPG