Балтські медики взяли участь у Всеукраїнській конференції

• Балтські медики взяли участь у Всеукраїнській конференції

У Києві відбулась XV Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Питання імунології в педіатрії. Вакцинація в Україні. 2016», провідною тематикою якої були проблеми імунопрофілактики інфекційних хвороб в Україні.

У зустрічі взяли участь працівники медичних закладів з усієї України, в тому числі – делегація з Балтського району. В рамках конференції за особистий внесок у розвиток та покращення якості програми імунізації населення спільні Подяки Мінстерства охорони здоров'я та Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) отримали на-чальник відділу охорони здо-ров’я міської ради Станіслав Чорний та завідувач КУ «Балтський центр ПМСД» Роман Колонтай. Фельдшер Гольмянської амбулаторії Євгеній Москалюк одержав звання Тренера з ефективного консультування з питань імунізації.