Відзначення Дня працівників місцевого самоврядування на обласному рівні

• Відзначення Дня працівників місцевого самоврядування на обласному рівні

В Одеському академічному театрі музичної комедії ім. М. Водяного відбулися урочистості з нагоди 16-ої річниці Дня місцевого самоврядування. На адресу працівників місцевих органів влади звучали теплі слова привітань, були вручені почесні грамоти та відзнаки від голови обласної ради Анатолія Урбанського, міського голови Генадія Труханова і т.в.о. голови обласної державної адміністрації Соломії Бобровської.
    - Майбутнє нашої держави неможливе без розвитку місцевого самоврядування. Самоврядні органи в демократичному суспільстві є важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальної громади. Тож нехай День місцевого самоврядування об’єднає нас у спільному прагненні зробити наші міста, села і всю Одещину щасливими і багатими,- зазначив Анатолій Урбанський у привітальній промові.
    За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, високий професіоналізм та з нагоди Дня місцевого самоврядування відзначені і представники Балтщини, зокрема голова Балтської районної ради Олексій Пантілєєв, начальник юридичного відділу Балтської міської ради Тетяна Голишева, депутат Одеської обласної ради Михайло Лазаренко, Піщанський сільський голова Володимир Гербенський.
    На урочистостях обласного рівня були присутні делегації Балтської міської та районної рад. Балтяни підтримували нагороджуваних земляків бурхливими оплесками.
    Багато позитивних емоцій викликав чудовий святковий концерт, в якому брали участь професійні і аматорські колективи Одещини.