Шановні депутати,сільські старости, колеги!

• Влада

Шановні депутати,сільські старости, колеги!

Місцеве самоврядування - найважливіший громадянський нститут влади, який складає основу демократичного суспільства. Саме на цьому рівні, найбільш близькому до людей, вирішуються проблеми територіального значення, створюються сприятливі умови для життя. Тим більша відповідальність лежить на наших плечах.

Шановні колеги! Ми маємо бути комунікабельними, людяними, ініціативними, справжніми менеджерами, бо працюємо для людей, відповідаємо за ефективність прийнятих рішень та сприяємо реалізації найважливіших напрямків державної політики.Майже рік ми живемо в умовах децентралізаційних процесів, вибудовуючи горизонталь влади. Нам багато вдалося
    зробити, але ще більше й складніше чекає попереду.
    Тож бажаю вам успішної, плідної праці на благо жителів громади та району. Міцного вам здоров'я, щастя, миру й благополуччя вашимродинам!

З повагою, Сергій МАЗУР, Балтський міський голова.