До уваги громадян, які перебувають на квартирному обліку!

• Актуально

До уваги громадян, які перебувають на квартирному обліку!

Балтська міська рада Одеської області повідомляє, що відповідно до п.25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов…, громадяни, які перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті Балтської міської ради Одеської області зобов’язані щороку в період з 01.10 по 31.12 пройти перереєстрацію та поновити всі необхідні документи. Зміни виявлені під час перереєстрації вносяться до Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

Несвоєчасне проходження перереєстрації та ненадання документів впливає на вирішення питання забезпечення житлом черговиків.

Прийом документів проводиться щодня в міській раді з 8.00 до 17.00, крім вихідних днів.