Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
Балтська міська рада
офіційний сайт

Оголошення

04.01.2019

Увага! Громадські слухання

Балтська міська рада оголошує громадські слухання щодо врахування інтересів громадськості під час розроблення містобудівної документації - детального плану території двох земельних ділянок, розташованих за адресою вул. Рєпіна, місто Балта, Одеської області.                                               

Замовник: ТОВ «Енергетичні Інноваційні Системи» .                 

Виконавець: ПП «Астор - Юг» (68160, Одеська обл., Татарбунарський район, село Тузли, вул.Завгороднього, 59).                                   

Підставою для розроблення містобудівної документації є рішення Балтської міської ради № 1127-VII від 3 січня 2019 року «Про надання дозволу на розроблення детального плану території двох земельних ділянок, розташованих за адресою вул. Рєпіна, місто Балта, Одеської області».                      

З текстовими та графічними матеріали до детального плану території двох земельних ділянок, розташованих за адресою вул. Рєпіна, місто Балта, Одеської області можна ознайомитися у кабінеті першого заступника міського голови та на офіційній веб – сторінці міської ради у термін з 04.01.2019 до 04.02.2019 року, за адресою: м. Балта, вул. Любомирська, 193, 3-й поверх адмінбудівлі. Телефон для довідок : 2-24-75.                                          

Свої пропозиції та зауваження стосовно розробки зазначеної містобудівної документації просимо надавати в письмовому вигляді на адресу Балтської міської ради та на електронну адресу rabin@balta-rada.gov.ua.      

Проведення громадських слухань: 05.02.2019 року, о 10.00 годині м. Балта, вул. Любомирська, 193, ІІІ поверх, мала зала.


Возврат к списку