Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
Балтська міська рада
офіційний сайт

Оголошення

21.09.2018

Увага ! Громадські слухання

 

         Балтська міська рада оголошує громадські слухання щодо врахування інтересів громадськості під час розроблення детального плану території земельних ділянок орієнтованою площею 34 га для розміщення об’єктів енергетики в адміністративних межах Балтської міської ради Балтського району Одеської області за межами населеного пункту.    

Замовник : Балтська районна державна адміністрація Одеської області .   

Виконавець: Державне підприємство «Державний науково-дослідницький інститут проектування міст «ДНІПРОМІСТО» імені                                         Ю.М. Білоконя» (01133,м. Київ , бульвар Лесі Українки , 26, тел. 285-63-38).

          Підставою для розроблення детального плану території є розпорядження Балтської районної державної адміністрації Одеської області № 402/А-2018 від 04.09.2018 року «Про розроблення детального плану території земельних ділянок орієнтованою площею 34 га для розміщення об’єктів енергетики в адміністративних межах Балтської міської ради Одеської області за межами населеного пункту .                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         

         З текстовими та графічними матеріалами до детального плану території земельних ділянок орієнтованою площею 34 га для розміщення об’єктів енергетики в адміністративних межах Балтської міської ради Балтського району Одеської області можна ознайомитися у «малому» залі адмінбудинку у термін 21.09.2018 до 21.10.2018 року за адресою: м. Балта, вул. Любомирська,193, 3-й поверх адмінбудівлі. Телефон для довідок : 2-24-75 .                              

          Свої пропозиції та зауваження розробки зазначеної містобудівної документації просимо надати в письмовому вигляді на адресу Балтської міської ради та на електронну адресу rabin@balta-rada.gov.ua.

           Проведення громадських слухань: 23.10. 2018 року о 10:00 годині  м. Балта , вул. Любомирська,193 , малий зал .

 Возврат к списку