Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
Балтська міська рада
офіційний сайт

Оголошення

21.09.2018

Увага ! Громадські слухання

 

        Балтська міська рада оголошує громадські слухання щодо врахування інтересів громадськості під час розроблення детального плану території земельної ділянки для розміщення сонячної електростанції в адміністративних межах Балтської міської ради Балтського району Одеської області (за межами населеного пункту).    

Замовник :ТОВ «Завод «Оптікон» 66101 Одеська область, Балтський район, м. Балта, вул. Шевченка,15 , код ЄДРПОУ 33095293, , тел. 2-18-65 .   

Виконавець: Державне підприємство «Державний науково-дослідницький інститут проектування міст «ДНІПРОМІСТО» імені                                      Ю.М. Білоконя» (01133,м. Київ , бульвар Лесі Українки , 26, тел. 285-63-38).

          Підставою для розроблення детального плану території є розпорядження Балтської районної державної адміністрації Одеської області №304/А-2018 від 20.06.2018 року «Про розроблення детального плану території земельної ділянки для розміщення сонячної електростанції в адміністративних межах Балтської міської ради Одеської області за межами населеного пункту».                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

       З текстовими та графічними матеріалами до детального плану території земельної ділянки для розміщення сонячної електростанції в адміністративних межах Балтської міської ради Балтського району Одеської області можна ознайомитися у «малому» залі адмінбудинку у термін 21.09.2018 до 21.10.2018 року за адресою : м. Балта, вул. Любомирська,193, 3-й поверх адмінбудівлі. Телефон для довідок: 2-24-75 .                              

          Свої пропозиції та зауваження розробки зазначеної містобудівної документації просимо надати в письмовому вигляді на адресу Балтської міської ради та на електронну адресу rabin@balta-rada.gov.ua.

           Проведення громадських слухань : 23.10. 2018 року о 10:00 годині  м. Балта , вул. Любомирська,193 , малий зал .

 Возврат к списку