Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
Балтська міська рада
офіційний сайт

Оголошення

10.01.2018

Увага! Громадські слухання

       Балтська міська рада оголошує громадські слухання щодо врахування інтересів громадськості під час розроблення містобудівної документації- плану зонування території села  села Білине Одеської області                
   Замовник: Балтська міська рада Одеської області.                      
   Виконавець: Державне підприємство «Державний науково-дослідний інститут проектування міст «ДІПРОМІСТО» імені Ю.М. Білоконя» (01133,   м. Київ, бульвар Лесі Українки, 26, тел. 285–63-38).                              
       Підставою для розроблення містобудівної документації  є рішення Балтської міської ради № 333-VII від 18 листопада 2016 року «Про розроблення містобудівної документації міста Балти та села Білине Балтського району Одеської області».                                                        
           З текстовими та графічними матеріали до плану зонування території села Білине Одеської області можна ознайомитися у адмінбудинку старости та на офіційній  веб – сторінці міської ради у термін з 10.01.2018 до 10.02.2018 року, за адресою с. Білине, вул. Центральна, 15а, адмінбудівля старости. Телефон для довідок : 99-1-19.                                                                    
         Свої пропозиції та зауваження стосовно розробки зазначеної містобудівної документації просимо надавати в письмовому вигляді на адресу Балтської міської ради та на електронну адресуrabin@balta-rada.gov.ua.
          Проведення громадських слухань : 12.02.2018 року, о 10.00 годині

План зонування території села Білине

Возврат к списку