Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
Балтська міська рада
офіційний сайт

Оголошення

27.06.2017

Дні сталої енергії у Балті: енергоефективність дорівнює патріотизм

 

24 червня у місті Балта вперше провели День сталої енергії, у рамках якого відбувся круглий стіл «Енергоефективність як сегмент національно-патріотичного виховання». У ньому взяли участь представники місцевого самоврядування, члени громадських організацій, депутати Балтської міської ради, місцевий координатор житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА Наталія Висіканець та координатор Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» Сергій Гольмов.

«Питання збереження енергетичних ресурсів є стратегічним та потребує серйозних кроків», - зауважила Наталія Висіканець. Вона також розповіла про важливість поширення інформації щодо програм, направлених на впровадження енергоефективних технологій, та необхідність залучення громадськості до заходів з енергозбереження.

Координатор Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» Сергій Гольмов розповів про демонстраційний проект комплексної енергомодернізації Бендзарівської ЗОШ, яка стала можлива завдяки Проекту USAID. Учасники круглого столу також обговорили актуальність та практичність порад, які містяться в інформаційних матеріалах Проекту.

Наостанок за участь в організації заходу Наталія Висіканець та Сергій Гольмов отримали подяки від першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Балтської міської ради Одеської області, голови Консультаційного комітету Едуарда Рабіновича.

За коментарями звертайтесь:

місцевий координатор житлово-комунальних

та енергетичних програм

Громадянської мережі ОПОРА

Наталя Висіканець

тел.: +38 093 765 69 31

Ця інформація для преси стала можлива лише завдяки широкій підтримці американського народу через Агентство Сполучених Штатів Америки з міжнародного розвитку (USAID). Відповідальність за зміст несе Громадянська мережа ОПОРА, що не обов'язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.

 


Возврат к списку