Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
Балтська міська рада
офіційний сайт

В Одесі відбувся дводенний семінар-тренінг з підготовки проектних заявок

06.04.2017

В Одесі відбувся дводенний семінар-тренінг з підготовки проектних заявок в рамках європейських програм транскордонного та транснаціонального співробітництва, проведений в рамках програми U-LEAD – програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку.

Семінар був розбитий на два модулі. В рамках першого модуля, директор Центру розвитку місцевого самоврядування в Чернівецькій області, Тетяна Татарчук ознайомила учасників семінару з актуальними на даний час конкурсами проектів та програм транскордонного та транснаціонального співробітництва.

Також були розглянуті форми заявок різних програм, формулювання загальної мети та конкретних цілей проекту. Далі учасники семінару розділились на групи для роботи з розробки «дерева проблем», «дерева цілей та результатів».

В рамках другого модулю групи працювали над найбільш важливим питанням при формуванні проектної заявки – формування бюджету проекту.

У семінарі взяв участь головний спеціаліст відділу розвитку громадянського суспільства Балтської міської ради Денис Черемуш.

1.jpg

2.jpg

3.jpgВозврат к списку